Ülgür Gökhan Ziyaretçilerini Ağırladı

Ülgür Gökhan Ziyaretçilerini Ağırladı

Haftanın ilk gününde Başkan Ülgür Gökhan, yoğun bir ziyaretçi trafiği ile haftaya başladı.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Limak Enerji Uludağ Elektrik Çanakkale Bölge Müdürü Gökhan Vanlıoğlu, Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Çanakkale Şube Yönetimi İle Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği Yönetimini makamında ağırladı.

Başkan Ülgür Gökhan, Limak Enerji Uludağ Elektrik Çanakkale Bölge Müdürlüğü görevine yeni atanan Gökhan Vanlıoğlu’nu makamında ağırladı. Ziyaret sebebi ile memnuniyetini dile getiren Başkan Gökhan, Vanlıoğlu’na görevindde başarılar diledi. Ziyaret güncel konulara ilişkin muhabbettin sonrasında sona erdi.

Başkan Gökhan sonrasında Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Çanakkale Şube Başkanı Burhanettin Ercan ve yönetimi ile makamında bir araya geldi. Ziyaretten duymuş olduğu memnuniyeti dile getiren Gökhan, dernek faaliyetleri hakkında bilgi alırken, yönetimden gelen talepleri ve istekleri dinledi.

Ziyaretler kapsamında son olarak genel kurulun sonrasında Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği Başkanlığı’na tekrar seçilen Orhan Dom ve yönetimini ağırladı. Dernek çalışmalarında vermiş olduğu destek sebebi ile Başkan Gökhan’a teşekkürlerini ileten Dom, çiçek ve kartal büstü takdim etti. Sohbet ortamında geçen ziyarette Başkan Gökhan Dom ve yönteminden dernek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Çanakkale Ülgür Gökhan

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Orman Yangınları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı19 Temmuz 2018

Orman Yangınları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Orman yagınlarında koordinasyon, müdaleler ve riskler ile ilgili toplantı düzenlendi. Dardanos Yangın Harekat Müzesi’nde

Kızoğlu: Çocuk Parklarına Kamera Yerleştirilmeli19 Temmuz 2018

Kızoğlu: Çocuk Parklarına Kamera Yerleştirilmeli

Cevatpaşa Mahallesi Muhtarı Evren Kızoğlu, Çanakkale Belediyesi’ne yazmış olduğu dilekçede mahallesinde bulunan çocuk oyun

Bülent Turan’ın Telefonları Kilitlendi18 Temmuz 2018

Bülent Turan’ın Telefonları Kilitlendi

Bedelli askerlik ile ilgili detayları açıklayan Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili Bület Turan’ın

Su Artıma Tesisine Güneş Enerjisi Gücü18 Temmuz 2018

Su Artıma Tesisine Güneş Enerjisi Gücü

Çanakkale Belediyesi Atık Su Artıma Tesisi’nin harcamış olduğu elektrik enerjisinin bir kısmının karşılanması amacı