16 Ağustos 2022 Salı

Ülgür Gökhan’dan Esenler Piknik Alanına Ziyaret

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Esenler Mahallesi’nde bulunan piknik alanında incelemelerde bulundu. Başkan Gökhan, mahalle sakinlerinden gelen talepler doğrultusunda Özgürlük Parkı’nın hemen arkasında bulunan Piknik Alanı’nda incelemelerde bulundu. İncelemenin sonrasında Özgürlük

Ülgür Gökhan’dan Esenler Piknik Alanına Ziyaret
Haber Giriş Tarihi: 01 Kasım 2018 19:45 Güncel Haberler

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Esenler Mahallesi’nde bulunan piknik alanında incelemelerde bulundu.

Başkan Gökhan, mahalle sakinlerinden gelen talepler doğrultusunda Özgürlük Parkı’nın hemen arkasında bulunan Piknik Alanı’nda incelemelerde bulundu. İncelemenin sonrasında Özgürlük Parkı’nda mahalle sakinleri ile bir araya gelen Gökhan, talepleri dinleyerek gerçekleştirilecek düzenlemeler ile ilgili bilgilendirmede bulundu.

Zabıta Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ile beraber incelemelerde bulunan Başkan Gökhan; “ Encümen tarafından piknik alanında ateş yakılması yasaklandı. Mangal ve benzeri duman çıkartacak şekilde piknik yapılamayacak. Fakat insanlar ellerinde torba ile malzemelerini getirip akşam kapanış saatine kadar piknik yapabilirler. Müzik yapılması, etrafa rahatsızlık verecek şekilde gürültü yapılması yasaklandı. Bu kararlar önümüzdeki haftalardan itibaren uygulamaya geçirilecek. Kararlar gereği alana tel örgü yapacağız. Kapı açılış kapanış saati belli olacak. Bir güvenlik görevlisi olacak. Sonuç itibari ile içeride mangal ve duman üretecek herhangi bir aracın sokulması engellenecek. Akşam saat yedi sekiz sularında da kapanacak. Mangal yakmak isteyen kentlilerimiz Hobi Bahçeleri yanındaki yerleşimden uzak piknik alanımızı kullanabilirler.” dedi.

İnceleme esnasında parkta oturan öğrenciler ile de bir araya gelen Başkan Gökhan, bir süre öğrenciler ile sohbet ederek görüştü.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde