21 Mart 2019 Perşembe
Reklam

Ülgür Gökhan’dan Ziyaretler

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Havalimanı Müdürü Yaşasın Şahbaz, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Çanakkale İl Koordinatörü Hasan İskender ve 17 Burda AVM Müdürü Tuncay Cingöz’ü ziyaret

Ülgür Gökhan’dan Ziyaretler
Haber Giriş Tarihi: 07 Ocak 2019 5:58 Güncel Haberler

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale Havalimanı Müdürü Yaşasın Şahbaz, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Çanakkale İl Koordinatörü Hasan İskender ve 17 Burda AVM Müdürü Tuncay Cingöz’ü ziyaret etti.

Başkan Gökhan ilk olarak, Havalimanı Müdürlüğü görevine gelmesinin sonrasında kendisini makamında ziyaret eden Yaşasın Şahbaz’a ziyarette bulundu. Sohbet ortamında geçen ziyarette Başkan Gökhan, Çanakkale Havalimanı’nda yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

Başkan Gökhan sonrasında TKDK Çanakkale İl Koordinatörü Hasan İskender’i ziyaret etti. Ziyarette Çanakkale tarımı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Gökhan, TKDK çalışmalarına ilişkin de Koordinatör İskender’den bilgi aldı.

Başkan Gökhan son olarak 17 Burda AVM Müdürü Tuncay Cingöz’ü ziyaret etti. AVM faaliyet ve projelerine ilişkin bilgi alan Başkan Gökhan, güncel konulara ilişkin sohbetin sonrasında ziyaret sonlandı.

Paylaş:
Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Güncel Haberler

Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Tandem bisiklet ve üç tekerlekli kargo bisikletleri Çanakkale’de yollarda

SOLOTÜRK’ten Gösteri

Güncel Haberler

SOLOTÜRK’ten Gösteri

SOLOTÜRK, nefesleri kesti. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü kapsamında SOLOTÜRK, Çanakkale semalarında gösteri uçuşu

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Güncel Haberler

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, şehit aileleri ve gaziler ile bir araya