20 Mart 2019 Çarşamba
Reklam

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Lapseki’de

Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Lapseki Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti. Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Çanakkale Ülkü Ocakları Başkanı Hakan İmamoğlu ve beraberindeki heyet Lapseki

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Lapseki’de
Haber Giriş Tarihi: 19 Ekim 2018 20:38 Güncel Haberler

Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Lapseki Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Çanakkale Ülkü Ocakları Başkanı Hakan İmamoğlu ve beraberindeki heyet Lapseki Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti.

Sonrasında MHP Lapseki başkanlığını ziyaret etti. MHP İl Başkanı Hakan Panar, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Doğan ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin hazır olduğu ziyarette, cumhur ittifakı konusunda açıklama yaptı.

“Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyefendinin taktirleri ve talimatları ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin bünyesindeki bütün yöneticiler, Cumhur ittifakına her hangi bir şekilde zarar getirmeden bu şuuru en iyi şekilde ilerleterek partimizin yetkili organlarının hem Adalet ve Kalkınma Partisi ile hem de kendi alanlarında yani yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcılarının görüşmeleri ile Cumhur ittifakı süreci devam edecektir.” dedi.

Olcay Kılavuz, bu konuda bir çok örnek verilebileceğinin altını çizerek, şunları söyledi:

“Buradaki oyun buradaki hedef Türkiye’mizi içten içe bölme parçalama planları vardır. Ama buna Allah’ın izni ile Milliyetçi Hareket Partisi asla izin vermeyecektir. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli beyefendi, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin güvencesidir. Büyük Türk milletinin kara sevdalısı olarak tabir yerinde ise teminatıdır, koruyucusudur. Liderimizin, aklı selimliği, feraseti, dik duruşu, bilgeliği, her türlü oyunu bozuyor ve bozmaya da devem edecektir. Dolayısı ile Cumhur ittifakı devam edecektir.”

Paylaş:
Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Güncel Haberler

Kargo Bisikletler Yollarda Olacak

Tandem bisiklet ve üç tekerlekli kargo bisikletleri Çanakkale’de yollarda

SOLOTÜRK’ten Gösteri

Güncel Haberler

SOLOTÜRK’ten Gösteri

SOLOTÜRK, nefesleri kesti. 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yıldönümü kapsamında SOLOTÜRK, Çanakkale semalarında gösteri uçuşu

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Güncel Haberler

Hulusi Akar Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Arada

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, şehit aileleri ve gaziler ile bir araya