20 Temmuz 2019 Cumartesi

Uluslararası Dalgıç Eğitim Merkezi Genişliyor

Güzelyalı’da hizmet vermeye başlayan Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezi Müdürlüğünün Uluslararası Dalgıç Eğitim Merkezi genişliyor. Çanakkale Valiliği'nin girişimleri ile Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezi Müdürlüğüne Karayolları 14. Şube Şefliği tarafından tahsisi

Uluslararası Dalgıç Eğitim Merkezi Genişliyor
Haber Giriş Tarihi: 26 Aralık 2018 5:59 Güncel Haberler

Güzelyalı’da hizmet vermeye başlayan Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezi Müdürlüğünün Uluslararası Dalgıç Eğitim Merkezi genişliyor.

Çanakkale Valiliği’nin girişimleri ile Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezi Müdürlüğüne Karayolları 14. Şube Şefliği tarafından tahsisi yapılan 2985 metrekarelik arsa içerisindeki üç adet 100’er tonluk asfalt depolama tankı söküm işi tamamlanarak deniz kıyısı çevre ile uyumlu hale gelerek Uluslararası Dalgıç Eğitim Merkezinin hizmetine sunuldu.

Karayolları 14. Şube Şefliği ve Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezinin ortak çalışmaları ile güzel ve estetik bir görünüm kazanan Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezinde incelemelerde bulunan Vali Tavlı’ya Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezi Müdürü İsmail Yılmaz tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından tahsisi yapılan arsa üzerinde Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından çevre düzenleme çalışmaları yapılarak binaların güçlendirilerek; toplantı odası, depo, yemek odası, spor salonu, büro, kompresör odası olacak şekilde yapılması amaçlanıyor.

Konu ile ilgili Çanakkale Valiliği; “Üç adet 100’er tonluk asfalt depolama tankı söküm işi tamamlanarak deniz kıyısını çevre ile uyumlu daha da güzel hale getiren Karayolları Genel Müdürlüğüne arsa tahsisi ve yapılan çalışmalar sebebi ile Çanakkale Valiliği olarak teşekkür ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

Paylaş:
Çanakkale Eceabat Feribotunda Yangın Çıktı

Güncel Haberler

Çanakkale Eceabat Feribotunda Yangın Çıktı

Çanakkale Eceabat hattında sefer yapan feribotun makine dairesinde meydana gelen yangın sonrasında yolcular tahliye

“15 Temmuz Direnişi” Konulu Konferans Düzenlendi

Güncel Haberler

“15 Temmuz Direnişi” Konulu Konferans Düzenlendi

15 Temmuz'un 3 yılı etkinlikleri kapsamında “Milli İradeye Vurulan Darbe: Türkiye’de Askeri Müdahaleler ve 15 Temmuz Direnişi” konulu konferans

15 Temmuz Şehitler Abidesi’nde Törenle Kutlandı

Güncel Haberler

15 Temmuz Şehitler Abidesi’nde Törenle Kutlandı

15 Temmuz hain darbe girişiminin 3’üncü yılı olması sebebiyle Çanakkale Valiliği'nin himayesinde Çanakkale Şehitler Abidesi'nde tören