14 Haziran 2021 Pazartesi

Uluslararası Dalgıç Eğitim Merkezi Genişliyor

Güzelyalı’da hizmet vermeye başlayan Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezi Müdürlüğünün Uluslararası Dalgıç Eğitim Merkezi genişliyor. Çanakkale Valiliği'nin girişimleri ile Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezi Müdürlüğüne Karayolları 14. Şube Şefliği tarafından tahsisi

Uluslararası Dalgıç Eğitim Merkezi Genişliyor
Haber Giriş Tarihi: 26 Aralık 2018 5:59 Güncel Haberler

Güzelyalı’da hizmet vermeye başlayan Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezi Müdürlüğünün Uluslararası Dalgıç Eğitim Merkezi genişliyor.

Çanakkale Valiliği’nin girişimleri ile Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezi Müdürlüğüne Karayolları 14. Şube Şefliği tarafından tahsisi yapılan 2985 metrekarelik arsa içerisindeki üç adet 100’er tonluk asfalt depolama tankı söküm işi tamamlanarak deniz kıyısı çevre ile uyumlu hale gelerek Uluslararası Dalgıç Eğitim Merkezinin hizmetine sunuldu.

Karayolları 14. Şube Şefliği ve Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezinin ortak çalışmaları ile güzel ve estetik bir görünüm kazanan Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezinde incelemelerde bulunan Vali Tavlı’ya Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezi Müdürü İsmail Yılmaz tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından tahsisi yapılan arsa üzerinde Çanakkale Deniz Polisi Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından çevre düzenleme çalışmaları yapılarak binaların güçlendirilerek; toplantı odası, depo, yemek odası, spor salonu, büro, kompresör odası olacak şekilde yapılması amaçlanıyor.

Konu ile ilgili Çanakkale Valiliği; “Üç adet 100’er tonluk asfalt depolama tankı söküm işi tamamlanarak deniz kıyısını çevre ile uyumlu daha da güzel hale getiren Karayolları Genel Müdürlüğüne arsa tahsisi ve yapılan çalışmalar sebebi ile Çanakkale Valiliği olarak teşekkür ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

Paylaş:
Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

Güncel Haberler

Bülent Turan’ın Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın Ramazan bayramı

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Güncel Haberler

Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nden Fidan Dikimi

Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Çanakkale Orman Bölge Müdürlüğü ile işbirliği yaparak fidan dikme etkinliği

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

Güncel Haberler

İşbaşı Eğitim Programı Kapsamında 80 İşbaşı

İşbaşı Eğitim Programı kapsamında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü ve Yeni Mağazacılık A.Ş. arasında imzalanan protokol çerçevesinde Çanakkale merkez ve ilçelerde