06 Temmuz 2022 Çarşamba

31 Mart Yerel Seçim Sonuçları

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri İl merkezi ve ilçelerde toplu sonuçlar.

31 Mart Yerel Seçim Sonuçları
Haber Giriş Tarihi: 01 Nisan 2019 2:35 Güncelleme: Gündem Haberler

31 Mart Yerel Seçimleri Çanakkale’de Belediye Başkanlıkları Seçim Sonuçları

Çanakkale Belediyesi – Ülgür Gökhan
Çanakkale Belediye Başkanlığı’na resmi olmayan sonuçlara göre, 41.890 oy olarak Millet İttifakı CHP adayı Ülgür Gökhan seçildi. En yakın rakibi Cumhur İttifakı adayı Ayhan Gider 24.868 oy aldı.

Ayvacık Belediyesi – Mesut Bayram
Ayvacık Belediye Başkanlığı’na resmi olmayan sonuçlara göre, 2.566 oy olarak Millet İttifakı CHP adayı Mesut Bayram seçildi. En yakın rakibi Ak Parti adayı Mehmet Ünal Şahin 1.767 oy aldı.

Bayramiç Belediyesi – Mert Uygun
Bayramiç Belediye Başkanlığı’na resmi olmayan sonuçlara göre, 2.566 oy olarak Millet İttifakı CHP adayı Mert Uygun seçildi. En yakın rakibi Ak Parti adayı Sadettin Arslan 1.767 oy aldı.

Biga Belediyesi – Bülent Erdoğan
Biga Belediye Başkanlığı’na resmi olmayan sonuçlara göre, 17.084 oy olarak Cumhur İttifakı Ak Parti adayı Bülent Erdoğan seçildi. En yakın rakibi Millet İttifakı Chp adayı İsmail Işık 16.626 oy aldı.
Çanakkale Seçim Sonuçları
Bozcaada Belediyesi – Hakan Can Yılmaz
Bozcaada Belediye Başkanlığı’na resmi olmayan sonuçlara göre, 1.347 oy olarak Millet İttifakı İyi Parti adayı Hakan Can Yılmaz seçildi. En yakın rakibi Ak Parti adayı Erdoğan Madak 664 oy aldı.

Çan Belediyesi – Bülent Öz
Çan Belediye Başkanlığı’na resmi olmayan sonuçlara göre, 10.097 oy olarak CHP adayı Bülent Öz seçildi. En yakın rakibi Cumhur İttifakı Ak Parti adayı Abdurrahman Kuzu 8.957 oy aldı.

Eceabat Belediyesi – Saim Zileli
Eceabat Belediye Başkanlığı’na resmi olmayan sonuçlara göre, 1.603 oy olarak İyi Parti adayı Saim Zileli seçildi. En yakın rakibi CHP adayı Metin Övün 1.491 oy aldı.

Ezine Belediyesi – Güray Yüksel
Ezine Belediye Başkanlığı’na resmi olmayan sonuçlara göre, 4.053 oy olarak Ak Parti adayı Güray Yüksel seçildi. En yakın rakibi CHP adayı Halil Büyükerol 1.491 oy aldı.

Gelibolu Belediyesi – Münir Mustafa Özacar
Gelibolu Belediye Başkanlığı’na resmi olmayan sonuçlara göre, 9.074 oy olarak Millet İttifakı CHP adayı Münir Mustafa Özacar seçildi. En yakın rakibi Ak Parti adayı Bülent Çetin 7.310 oy aldı.

Gökçeada Belediyesi – Ünal Çetin
Gökçeada Belediye Başkanlığı’na resmi olmayan sonuçlara göre, 2.004 oy olarak Millet İttifakı İyi Parti adayı Ünal Çetin seçildi. En yakın rakibi Ak Parti adayı Muzaffer Dağlar 1.034 oy aldı.

Lapseki Belediyesi – Eyüp Yılmaz
Lapseki Belediye Başkanlığı’na resmi olmayan sonuçlara göre, 4.715 oy olarak Cumhur İttifakı Ak Parti adayı Eyüp Yılmaz seçildi. En yakın rakibi Millet İttifakı İyi Parti adayı Gani Mehmet Ekim 3.613 oy aldı.

Yenice Belediyesi – Veysel Acar
Yenice Belediye Başkanlığı’na resmi olmayan sonuçlara göre, 2.914 oy olarak Ak Parti adayı Veysel Acar seçildi. En yakın rakibi Millet İttifakı İyi Parti adayı Osman Nuri Duran 855 oy aldı.

Paylaş:
Büyük Zaferin 97’nci Yıl Dönümü

Gündem Haberler

Büyük Zaferin 97’nci Yıl Dönümü

Çanakkale'de 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi. Törene, gaziler de

Çanakkale Merkezli FETÖ Operasyonu

Gündem Haberler

Çanakkale Merkezli FETÖ Operasyonu

Çanakkale merkezli 11 ilde ve KKTC'de FETÖ'nün askeri mahrem yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında 21 muvazzaf asker hakkında yakalama kararı

Çanakkale Barosu’ndan Adli Yıl Açılış Törenine Boykot

Gündem Haberler

Çanakkale Barosu’ndan Adli Yıl Açılış Törenine Boykot

Adli yıl açılış törenin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilmesi nedeniyle Çanakkale Barosu da katılmayarak boykot kararı