14 Ocak 2021 Perşembe

En Hızlı Büyüyen 100 Şirket Arasına Çanakkale’den 2 Şirket

Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasına Çanakkale’den iki şirket girdi.

En Hızlı Büyüyen 100 Şirket Arasına Çanakkale’den 2 Şirket
Haber Giriş Tarihi: 19 Mayıs 2019 17:10 Gündem Haberler

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) işbirliğiyle, 2015-2017 dönemi 2 yıllık ciro artışı dikkate alınarak yapılan Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi yarışması sonuçlandı.

Çanakkale markamız Tatlan Gıda ve Kodak Taşımacılık, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasına girdi.

En hızlı büyüyen 100 şirket yarışması sonuçları, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100’üncü yıl dönümünde Samsun Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu’nda düzenlenen programla açıkladı.
Samsunda düzenlenen törene Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı S. Kaya Üzen ve Oda-Borsa Başkanları katıldı.

Çanakkale Ticaret Borsası üyesi Bayramiç ilçemizin gururu Tatlan helvaları (Tatlan Pazarlama Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti) ve Eceabat markası Kodak Taşımacılık Yapı Malzemeleri ve Tarım Ürünleri, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi olarak ödüllerini Çanakkale Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kaya Üzen ile birlikte aldılar.

Paylaş:
Büyük Zaferin 97’nci Yıl Dönümü

Gündem Haberler

Büyük Zaferin 97’nci Yıl Dönümü

Çanakkale'de 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi. Törene, gaziler de

Çanakkale Merkezli FETÖ Operasyonu

Gündem Haberler

Çanakkale Merkezli FETÖ Operasyonu

Çanakkale merkezli 11 ilde ve KKTC'de FETÖ'nün askeri mahrem yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında 21 muvazzaf asker hakkında yakalama kararı

Çanakkale Barosu’ndan Adli Yıl Açılış Törenine Boykot

Gündem Haberler

Çanakkale Barosu’ndan Adli Yıl Açılış Törenine Boykot

Adli yıl açılış törenin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilmesi nedeniyle Çanakkale Barosu da katılmayarak boykot kararı