Futbolun Efsaneleri Çanakkale’de

Futbolun Efsaneleri Çanakkale’de

Futbolun Efsaneleri Gençlerle Buluşuyor, projesi kapsamında bir dönem Türk futboluna damga vurmuş isimler Ali Gültiken, Ergün Penbe, Hami Mandıralı ve Oğuz Çetin gençlerle gösteri maçı yaptı.

Gösteri öncesinde 18 Mart Spor Salonunda düzenlenen, samimi bir ortamda geçen panelde, efsane futbolcular esprileriyle salondakilere eğlenceli anlar yaşattı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Futbolun Efsaneleri Gençlerle Buluşuyor” projesi, Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilerek, Türk Milli Futbol Takımı’nda da oynamış efsane futbolcular Ali Gültiken, Ergün Penbe, Hami Mandıralı ve Oğuz Çetin Çanakkaleli genç futbolcularla gösteri maçı yaptı.

Çanakkale 18 Mart Stadyumu Sentetik Futbol Sahası’nda yapılan maçlar 30 dakika olarak oynandı. Gönüllü sporcularından oluşan takımlar küçükler, gençler ve masterler olarak takımlara ayrıldı.
Futbol severler tarafından büyük ilgi gören karşılaşmalar sonunda tribünlerde ki öğrencilere futbol topu ve milli forma dağıtıldı.

Efsane futbolcular daha sonrasında Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’nın katılımıyla Hastanebayırı Gençlik Spor Kulübü Sosyal Tesisi’nin açılışını gerçekleştirdiler.

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Bülent Turan Çanakkale Belediye Başkanı Çanakkale Valisi Jülide İskenderoğlu Orhan Tavlı Ülgür Gökhan

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

AK Parti’de Aday Ayhan Gider27 Kasım 2018

AK Parti’de Aday Ayhan Gider

AK Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, haftalık

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Çanakkale Ziyareti03 Ekim 2018

Kemal Kılıçdaroğlu’nun Çanakkale Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bu gün Çanakkale’ye geldi. CHP Genel Başkanı

Beklenen Kasırga Çanakkale’ye Gelmeyecek30 Eylül 2018

Beklenen Kasırga Çanakkale’ye Gelmeyecek

Çanakkale’de beklenen tropik fırtına gerçekleşmeyecek. Meteoroloji uzmanlarından yapılan son açıklamalara göre Yunanistan’da “Zorba”, Türkiye’de

Çanakkale Belediyesi’nden Tropik Fırtına Uyarısı28 Eylül 2018

Çanakkale Belediyesi’nden Tropik Fırtına Uyarısı

Çanakkale Belediyesi’nden tropik fırtına uyarısı yapıldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün verilerine dayanarak 30.09.2018 Pazar günü