24 Haziran 2019 Pazartesi

Futbolun Efsaneleri Çanakkale’de

Futbolun Efsaneleri Gençlerle Buluşuyor, projesi kapsamında bir dönem Türk futboluna damga vurmuş isimler Ali Gültiken, Ergün Penbe, Hami Mandıralı ve Oğuz Çetin gençlerle gösteri maçı yaptı. Gösteri öncesinde 18 Mart Spor

Futbolun Efsaneleri Çanakkale’de
Haber Giriş Tarihi: 26 Eylül 2018 22:46 Gündem Haberler

Futbolun Efsaneleri Gençlerle Buluşuyor, projesi kapsamında bir dönem Türk futboluna damga vurmuş isimler Ali Gültiken, Ergün Penbe, Hami Mandıralı ve Oğuz Çetin gençlerle gösteri maçı yaptı.

Gösteri öncesinde 18 Mart Spor Salonunda düzenlenen, samimi bir ortamda geçen panelde, efsane futbolcular esprileriyle salondakilere eğlenceli anlar yaşattı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Futbolun Efsaneleri Gençlerle Buluşuyor” projesi, Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilerek, Türk Milli Futbol Takımı’nda da oynamış efsane futbolcular Ali Gültiken, Ergün Penbe, Hami Mandıralı ve Oğuz Çetin Çanakkaleli genç futbolcularla gösteri maçı yaptı.

Çanakkale 18 Mart Stadyumu Sentetik Futbol Sahası’nda yapılan maçlar 30 dakika olarak oynandı. Gönüllü sporcularından oluşan takımlar küçükler, gençler ve masterler olarak takımlara ayrıldı.
Futbol severler tarafından büyük ilgi gören karşılaşmalar sonunda tribünlerde ki öğrencilere futbol topu ve milli forma dağıtıldı.

Efsane futbolcular daha sonrasında Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve Çanakkale Valisi Orhan Tavlı’nın katılımıyla Hastanebayırı Gençlik Spor Kulübü Sosyal Tesisi’nin açılışını gerçekleştirdiler.

Paylaş:
Hakan Pınar’dan T.C. Polemiğiyle İlgili Açıklama

Gündem Haberler

Hakan Pınar’dan T.C. Polemiğiyle İlgili Açıklama

MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar, Lapseki Belediyesi'nde yaşanan T.C. polemiğiyle ilgili açıklamasında

Bayram Yoğunluğuna Yeni Tedbirler Alındı

Gündem Haberler

Bayram Yoğunluğuna Yeni Tedbirler Alındı

Eceabat ve Kilitbahir iskelelerinde araç yoğunluğu sebebiyle oluşan trafik sıkışıklığını gidermek için yeni tedbirler

Çanakkale Rüzgar Enerjisi İhaleleri Tamamlandı

Gündem Haberler

Çanakkale Rüzgar Enerjisi İhaleleri Tamamlandı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığınca düzenlenen Rüzgar YEKA -2 ihalesinde Aydın, Muğla, Balıkesir ve Çanakkale bölgeleri için toplam bin megavatlık