Milli Savunma Bakanı Çanakkale’de

Türkiye Cumhuriyeti Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi törenlerine katılmak için Çanakkale’de.

Milli Savunma Bakanı Çanakkale’de
Haber Giriş Tarihi: 17 Mart 2019 19:09 Gündem Haberler

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi törenlerine katılmak için Çanakkale’ye geldi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yılı dolayısıyla Şehitler Abidesi’nde yapılacak törenlere katılmak için bu akşamüzeri Türk Hava Kuvvetleri’ne ait bir uçakla Çanakkale Havalimanı’na indi.

Bakan Hulusi Akar’ı, Çanakkale Havaalanı’nda Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Vali Yardımcısı Tahir Şahin, Ak Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider, Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir ve bürokratlar karşıladı.

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yılı dolayısıyla Çanakkale 18 Mart Stadyumu’nda ve Şehitler Abidesi’nde düzenlenecek olan törenlere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a eşlik etmesi bekleniyor.

Paylaş:
Büyük Zaferin 97’nci Yıl Dönümü

Gündem Haberler

Büyük Zaferin 97’nci Yıl Dönümü

Çanakkale'de 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi. Törene, gaziler de

Çanakkale Merkezli FETÖ Operasyonu

Gündem Haberler

Çanakkale Merkezli FETÖ Operasyonu

Çanakkale merkezli 11 ilde ve KKTC'de FETÖ'nün askeri mahrem yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında 21 muvazzaf asker hakkında yakalama kararı

Çanakkale Barosu’ndan Adli Yıl Açılış Törenine Boykot

Gündem Haberler

Çanakkale Barosu’ndan Adli Yıl Açılış Törenine Boykot

Adli yıl açılış törenin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilmesi nedeniyle Çanakkale Barosu da katılmayarak boykot kararı