Milli Savunma Bakanı Çanakkale’de

Türkiye Cumhuriyeti Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi törenlerine katılmak için Çanakkale’de.

Milli Savunma Bakanı Çanakkale’de
Haber Giriş Tarihi: 17 Mart 2019 19:09 Gündem Haberler

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi törenlerine katılmak için Çanakkale’ye geldi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yılı dolayısıyla Şehitler Abidesi’nde yapılacak törenlere katılmak için bu akşamüzeri Türk Hava Kuvvetleri’ne ait bir uçakla Çanakkale Havalimanı’na indi.

Bakan Hulusi Akar’ı, Çanakkale Havaalanı’nda Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Ak Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Vali Yardımcısı Tahir Şahin, Ak Parti Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider, Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir ve bürokratlar karşıladı.

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yılı dolayısıyla Çanakkale 18 Mart Stadyumu’nda ve Şehitler Abidesi’nde düzenlenecek olan törenlere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a eşlik etmesi bekleniyor.

Paylaş:
ÇÖMÜ’ye Yeni Rektör Atandı

Gündem Haberler

ÇÖMÜ’ye Yeni Rektör Atandı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi'ne Cumhurbaşkanlığı kararnamasiyle Prof. Dr. Yücel Acer görevden alınarak yeni rektör Prof. Dr. Sedat Murat

Çanakkale’de Ekmeğe Zam

Gündem Haberler

Çanakkale’de Ekmeğe Zam

Çanakkale'de 250 gram ekmek 1.5 lira

Robot Yarışmasında Türkiye 2.’si Olduk

Gündem Haberler

Robot Yarışmasında Türkiye 2.’si Olduk

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen 13. Uluslararası Robot Yarışması'nda Lapseki ekibi Türkiye 2.’si