Muharrem İnce Biga’daydı

Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Biga'da birlik ve beraberlik mitingine katıldı.

Muharrem İnce Biga’daydı
Haber Giriş Tarihi: 24 Mart 2019 23:58 Güncelleme: Gündem Haberler

2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Biga’daydı.
Muharrem İnce, Millet İttifakı Biga Belediye Başkan Adayı İsmail Işık’a destek amacıyla düzenlenen birlik ve beraberlik mitingine katıldı.
Kavaklık Meydanı’nda gerçekleştirilen mitingde, Muharrem İnce’den önce CHP ve Muharrem İnce seçim şarkısının sözlerini yazmış, müziğini bestelemiş ve yorumlamış olan Ali Altay sahneye çıkarak İsmail Işık için bestelediği “İsmail Işık Biga’ya aşık” şarkısını seslendirdi.
Belediye Başkan Adayı İsmail Işık konuşmasında “Biga’ya olan aşkım daha da büyüdü” diyerek sözlerine başladı. “Bu akşam çok kıymetli saygıdeğer misafirimiz var. Benim Çok değerli abim. Aktif siyasete girdiğimden beri ondan çok şey öğrendim. Onun çizdiği yolda ilerliyorum ve ilerlemeye devam edeceğim. Cumhurbaşkanı adayımız. Gönlümüzün Cumhurbaşkanı.” Diyerek mikrofonu Muharrem İnce’ye bıraktı.
Muharrem İnce konuşmasına başlarken 5 yıl öncesini hatırlatarak, yine aynı günlerde buraya geldiğini ve sahnede konuşma yaptığını ve konuşma sonrasında İsmail Işık’a hayırlı Uğurlu Olsun dediğini hatırlattı. Türkiye’de medyanın satıldığını söyleyerek meydanı dolduran vatandaşlardan canlı yayına başlamalarını istedi. Günde 4 tane mitinge katıldığını ancak hiçbirinin haber olmadığını söyledi.

Miting alanını dolduran kalabalık tarafından sık sık alkışlanan ve sözleri kesilen Muharrem İnce beka soruna değindi. “17 yıl sonra beka sorunu varsa, bu sorunu sen yarattın. Peki sorunun sahibi sorunu çözebilir mi?” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların sonunda Millet İttifakı Biga Belediye Başkan Adayı İsmail Işık, İl genel Meclis Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri adaylarını tanıtarak program sona erdi.

Paylaş:
Hakan Pınar’dan T.C. Polemiğiyle İlgili Açıklama

Gündem Haberler

Hakan Pınar’dan T.C. Polemiğiyle İlgili Açıklama

MHP Çanakkale İl Başkanı Hakan Pınar, Lapseki Belediyesi'nde yaşanan T.C. polemiğiyle ilgili açıklamasında

Bayram Yoğunluğuna Yeni Tedbirler Alındı

Gündem Haberler

Bayram Yoğunluğuna Yeni Tedbirler Alındı

Eceabat ve Kilitbahir iskelelerinde araç yoğunluğu sebebiyle oluşan trafik sıkışıklığını gidermek için yeni tedbirler

Çanakkale Rüzgar Enerjisi İhaleleri Tamamlandı

Gündem Haberler

Çanakkale Rüzgar Enerjisi İhaleleri Tamamlandı

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığınca düzenlenen Rüzgar YEKA -2 ihalesinde Aydın, Muğla, Balıkesir ve Çanakkale bölgeleri için toplam bin megavatlık