Reklam

THY İstanbul – Çanakkale Seferleri Başladı

Türk Hava Yolları, İstanbul – Çanakkale seferleri her şey dâhil 99.99 TL’den başlayan fiyatlarlarla başladı.

THY İstanbul – Çanakkale Seferleri Başladı
Haber Giriş Tarihi: 16 Mart 2019 20:53 Gündem Haberler

Türk Hava Yolları, İstanbul – Çanakkale seferleri 15 Mart 2019 tarihi itibariyle başladı.

İstanbul Havalimanı’ndan havalanan TK 2586 seferi, Çanakkale isimli ilk yolcu uçağı, Çanakkale Havalimanı’na (CKZ) indi. Havalimanına iniş yapan uçak, oluşturulan su takının altından geçti.

Düzenlenen karşılama töreninde konuşan THY Yurt İçi Satış Başkanı Emre Menevşe, İstanbul’dan gelirken kente yaklaştıkları sırada kaptan pilotun Çanakkale ile ilgili bir duygusal konuşma yaptığını söyleyerek, duygu yoğunluğu yaşadıklarını belirtti. “3 gün sonra 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni anacağız. THY olarak böylesine önemli günlerde İstanbul-Çanakkale seferini başlatmamız ayrı bir önem ifade ediyor. Çanakkale’ye şu anda haftada 3 sefer planlaması yaptık. Çanakkale’yi sadece Türkiye’ye İstanbul’a bağlamıyor, İstanbul üzerinden bütün dünyaya bağlıyor olacağız.” ifadelerine yer verdi.

Çanakkale Havalimanı’nda yapılan törene, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Vali Yardımcısı Tahir Şahin, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Çanakkale-Körfez Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Ahmet Çelik, Havaalanı Müdürü Yaşasın Şahbaz ile THY yetkilileri ve seyahat acentelerinin temsilcileri katıldı.

Türk Hava Yoları’nın İstanbul-Çanakkale uçuşları salı, cuma ve pazar günlerinde karşılıklı birer sefer haftada 3 gün olarak gerçekleştirilecek.

THY Çanakkale seferleri, her şey dâhil 99.99 TL’den başlayan fiyatlarlar satışa sunuluyor.

Paylaş:
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yılı

Gündem Haberler

Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. Yılı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. yıl dönümü sebebiyle Çanakkale’ye gelerek düzenlenen

Milli Savunma Bakanı Çanakkale’de

Gündem Haberler

Milli Savunma Bakanı Çanakkale’de

Türkiye Cumhuriyeti Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi törenlerine katılmak için

Çevre ve Şehircilik Bakanı Çanakkale’ye Geliyor

Gündem Haberler

Çevre ve Şehircilik Bakanı Çanakkale’ye Geliyor

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum yarın Çanakkale’ye gelerek bir dizi açılışa