23 Ağustos 2019 Cuma

THY İstanbul – Çanakkale Seferleri Başladı

Türk Hava Yolları, İstanbul – Çanakkale seferleri her şey dâhil 99.99 TL’den başlayan fiyatlarlarla başladı.

THY İstanbul – Çanakkale Seferleri Başladı
Haber Giriş Tarihi: 16 Mart 2019 20:53 Gündem Haberler

Türk Hava Yolları, İstanbul – Çanakkale seferleri 15 Mart 2019 tarihi itibariyle başladı.

İstanbul Havalimanı’ndan havalanan TK 2586 seferi, Çanakkale isimli ilk yolcu uçağı, Çanakkale Havalimanı’na (CKZ) indi. Havalimanına iniş yapan uçak, oluşturulan su takının altından geçti.

Düzenlenen karşılama töreninde konuşan THY Yurt İçi Satış Başkanı Emre Menevşe, İstanbul’dan gelirken kente yaklaştıkları sırada kaptan pilotun Çanakkale ile ilgili bir duygusal konuşma yaptığını söyleyerek, duygu yoğunluğu yaşadıklarını belirtti. “3 gün sonra 18 Mart Çanakkale Zaferi’ni anacağız. THY olarak böylesine önemli günlerde İstanbul-Çanakkale seferini başlatmamız ayrı bir önem ifade ediyor. Çanakkale’ye şu anda haftada 3 sefer planlaması yaptık. Çanakkale’yi sadece Türkiye’ye İstanbul’a bağlamıyor, İstanbul üzerinden bütün dünyaya bağlıyor olacağız.” ifadelerine yer verdi.

Çanakkale Havalimanı’nda yapılan törene, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Vali Yardımcısı Tahir Şahin, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Çanakkale-Körfez Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Ahmet Çelik, Havaalanı Müdürü Yaşasın Şahbaz ile THY yetkilileri ve seyahat acentelerinin temsilcileri katıldı.

Türk Hava Yoları’nın İstanbul-Çanakkale uçuşları salı, cuma ve pazar günlerinde karşılıklı birer sefer haftada 3 gün olarak gerçekleştirilecek.

THY Çanakkale seferleri, her şey dâhil 99.99 TL’den başlayan fiyatlarlar satışa sunuluyor.

Paylaş:
Çanakkale Barosu’ndan Adli Yıl Açılış Törenine Boykot

Gündem Haberler

Çanakkale Barosu’ndan Adli Yıl Açılış Törenine Boykot

Adli yıl açılış törenin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilmesi nedeniyle Çanakkale Barosu da katılmayarak boykot kararı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Kazdağları’nda

Gündem Haberler

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer Kazdağları’nda

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Su ve Vicdan Nöbetine destek vermek amacıyla Çanakkale'ye

Başörtülü Anne ile Kızlarına Çirkin Saldırı

Gündem Haberler

Başörtülü Anne ile Kızlarına Çirkin Saldırı

Çanakkale'de bir alışveriş merkezinde yaşanan olayla ilgili gözaltına alınarak serbest bırakılan şüpheli, "hakaret ve halkın bir kesimini sosyal sınıf, din,