Ülgür Gökhan Dördüncü Dönemine Resmen Başladı

Ülgür Gökhan dördüncü kez mazbatasını alarak yeni dönemine resmen başladı.

Ülgür Gökhan Dördüncü Dönemine Resmen Başladı
Haber Giriş Tarihi: 04 Nisan 2019 17:02 Gündem Haberler

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, dördüncü kez mazbatasını aldı.

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde Millet İttifakı’nın CHP Çanakkale adayı olan ve 39.041 oyla seçilen Ülgür Gökhan dördüncü kez mazbatasını alarak resmen belediye başkanı oldu.

Ülgür Gökhan, Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, partililer ve vatandaşlarla birlikte gittikleri Çanakkale Adliyesi’nde yapılan törenle mazbatalarını aldılar.
Ülgür Gökhan Başkanlık Mazbatası
Mazbatalarını alan meclis üyeleri ve Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, adliye önünde sevenleri tarafından dakikalarca alkışlandı. Toplu fotoğraf çekimi sonrasında, gazetecilere kısa bir açıklama yapan belediye başkanı “Mazbatamızı aldık. Artık işe başlayacağız. Seçim bitti. İşimize bakacağız”. dedi.

İlk kez 2002 yılında, Belediye Meclis Üyesi olduğu dönemde Belediye Başkanının milletvekilliği için istifa etmesiyle boşalan belediye başkanlığı görevine meclis üyelerinin oylarıyla seçildi. Emanet aldığı kent yönetimini 2004 yılı yerel seçimlerinde kazanarak ikinci dönemine başladı. 2009 yılı, 2014 yılı ve 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde büyük farkla kazanarak yeniden seçilerek dördüncü dönemi başladı.

Paylaş:
Büyük Zaferin 97’nci Yıl Dönümü

Gündem Haberler

Büyük Zaferin 97’nci Yıl Dönümü

Çanakkale'de 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 97. yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi. Törene, gaziler de

Çanakkale Merkezli FETÖ Operasyonu

Gündem Haberler

Çanakkale Merkezli FETÖ Operasyonu

Çanakkale merkezli 11 ilde ve KKTC'de FETÖ'nün askeri mahrem yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında 21 muvazzaf asker hakkında yakalama kararı

Çanakkale Barosu’ndan Adli Yıl Açılış Törenine Boykot

Gündem Haberler

Çanakkale Barosu’ndan Adli Yıl Açılış Törenine Boykot

Adli yıl açılış törenin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilmesi nedeniyle Çanakkale Barosu da katılmayarak boykot kararı