Açık Havada Jazz Festivali Başlıyor

Çanakkale'de Açık Havada Jazz Festivali, 17 Burda Alış Veriş Merkezi’nde ücretsiz olarak düzenlenecek

Açık Havada Jazz Festivali Başlıyor
Haber Giriş Tarihi: 25 Nisan 2019 15:21 Kültür Sanat Haberleri

17 Burda Alış Veriş Merkezi’nde Jazz Festivali başlıyor.
Açık Havada Jazz Festivali, 26-27-28 Nisan tarihleri arasında, birbirinden başarılı caz vokaller ve müzisyenler Çanakkaleli cazseverler için sahnede olacak.

Birbirinden ünlü birçok sanatçının sahne alacağı konserler 17 Burda AVM’de ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. AVM içerisinde bulunan açık alana kurulacak sahnede 3 gün boyunca Çanakkale’de Jazz rüzgarı estirilecek.

Çanakkale’de ilk kez gerçekleşecek Jazz Festivali’nde Power FM 5D Simulator aracı da AVM içerisinde ki yerini alacak. Ücretsiz olan Power FM Simulator aracı ziyaretçilere farklı bir deneyim yaşatacak.

Festivalin açılış konserini, benzersiz sesi ve masalsı şarkılarıyla gelmiş geçmiş en iyi sese sahip ozanlardan biri olan Bülent Ortaçgil 26 Nisan da 19:00 – 20:30 saatleri arasında gerçekleştirecek. Caz Piyanisti Kerem Görsev de 20:45 de sahneye çıkacak.
27 Nisan Cumartesi günü saat 17:00 – 18:00 arasında rock grubu Yok Öyle Kararlı Şeyler sahne alacak. Rock müziğin en iyi kadın vokallerinden Aylin Aslım, 18:15 – 19:15 saatleri arasında sahneye çıkacak. Ünlü sanatçı Zuhal Olcay, 19:30 – 21:00 arasında Açık Havada Jazz Festivali’nde ki yerini alacak.

28 Nisan Pazar günü, saat 19:00 – 20:30 arasında billur sesli kadın müzisyen Birsen Tezer, 20:45 – 22:15 arasında Erkan Oğur ve ekip arkadaşları Ayhan Öztoplu, Alp Ersönmez, Can Çankaya sahne de ki yerini alacak.

Paylaş:
Çanakkale Cephesi’nde İkmal Faaliyetleri Kitabı Yayınlandı

Kültür Sanat Haberleri

Çanakkale Cephesi’nde İkmal Faaliyetleri Kitabı Yayınlandı

2018 yılında kurulan ve faaliyetlerine devam eden Çanakkale Savaşları Enstitüsü literatüre yeni bir kitap daha

Fazıl Say Kaz Dağları’nda Konser Verdi

Kültür Sanat Haberleri

Fazıl Say Kaz Dağları’nda Konser Verdi

Piyanist ve besteci Fazıl Say, Çanakkale'deki altın ve gümüş madeni arama çalışmalarına tepki için sürdürülen "Su ve Vicdan Nöbeti" kapsamında

Moğollar Kaz Dağları İçin Çanakkale’deydi

Kültür Sanat Haberleri

Moğollar Kaz Dağları İçin Çanakkale’deydi

Moğollar, Kaz Dağları’nda yapılan altın arama faaliyetlerine tepki göstermek, su ve vicdan nöbetine destek olmak için dün gece Çanakkale’de konser