Ağzı Çiçekli Adam Kepez’de Sahne Alacak

Ağzı Çiçekli Adam Kepez’de Sahne Alacak

Kepez’de “Ağzı Çiçekli Adam” isimli tiyatro oyunu sahne alacak.

Kepez Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında; Deney Atölyesi, Gelibolu Değişim Derneği ortak yapımı ile sahnelenecek olan “Ağzı Çiçekli Adam” isimli tiyatro oyunu Kepez Turhan Mildon Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak sahne alacak.

L. Pirandello’ın kaleme aldığı, müzik Keskin Band’ın tasarladığı, Serkan Karabayır’ın yönettiği “Ağzı Çiçekli Adam”, görsel bir dille taçlandırılarak seyirciye vazgeçmenin ve değişmenin hikayesini anlatıyor.

Ağzı Çiçekli Adam, 5 Ocak 2019 Cumartesi günü saat 19.30’da Kepez Turhan Mildon Kültür Merkezi’nde ücretsiz olarak sahne alacak.

Ağzı Çiçekli Adam – Teaser 1

Ağzı Çiçekli Adam 8 Aralık Cumartesi Saat:20:00Moda Sanat Tiyatrosu Macide Tanır Sahnesi Gelibolu Değişim Derneği, Deney Atölyesi ortak yapımı ile sahnelenecek olan “Ağzı Çiçekli Adam”, 2018-2019 sezonuna 8 Aralık'taki İstanbul prömiyeri ile merhaba diyor.Tarih: 8 Aralık Cumartesi 18'Yer: Moda Sanat Tiyatrosu – Macide Tanır SahnesiSaat:20:00Bilet almak ve rezervasyon yaptırmak için Moda Sanat Tiyatrosu Tel: (0216) 338 07 19Adres: Osmanağa Mahallesi, Leylak Sk. No:14, 34714 Kadıköy/İstanbul2014 yılından beri faaliyetlerini sürdüren ve gençler ile birlikte yaptığı eğitimler, sosyal projeler, atölye çalışmaları ve tiyatro oyunları ile uzun süredir Gelibolu’da hayat bulan Gelibolu Değişim Derneği ile M. Materlinck, J. Fosse, A. Çehov, A. Strindberg, O. Wilde, V. Mayakovsky, C. Delbo, W. B. Yeats, A. Camus, J. Sartre gibi birçok farklı yazarın eserlerinden hareketle oluşturulan farklı metin ve reji çalışmaları ile 2012 yılından beri seyirci ile buluşan Deney Atölyesi, İtalyan yazar Luigi Pirandello’dan bir gitme ve bekleme hikâyesinde bir araya geliyor.“Ağzı Çiçekli Adam”, görsel bir dille taçlandırılarak seyirciye vazgeçmenin ve değişmenin hikâyesini anlatıyor. Oyun; doğanın ve yaşamın içinde, ıssızlığın, kalabalığın, izlemenin, düşünmenin sınırlarında geziniyor. Ağzı Çiçekli Adam ve Sessiz Müşteri’nin yollarının bir istasyonda kesişmesi ile sıradan bir gece her ikisinin de hayatını etkileyecek bir deneyime dönüşüyor.Ölüm başlı başına bir yolculuk mudur ve beklemek ise sonunu bilmediğin bir macera?Künye:Yazan: L. PirandelloÇeviren: Hilal YılmazYöneten: Serkan KarabayırDramaturg: Sanem SoğukpınarOyuncular: Yusuf Gündüz, Muzaffer Tutum, Aleyna Z. ErdoğanReji Asistanı: S. Eylül TamanMüzik: Keskin BandIşık Tasarım: Mehmet Ergün

Gelibolu Değişim Derneği paylaştı: 6 Aralık 2018 Perşembe

Ağzı Çiçekli Adam Çanakkale Kepez

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Çanakkaleli Balık Sergisi Açıldı19 Şubat 2019

Çanakkaleli Balık Sergisi Açıldı

“Çanakkaleli Balık” isimli cam sergisi açıldı. Sanatçı Ergün Arda tarafından hazırlanan Çanakkaleli Balık adlı

Kalk Gidelim Çanakkale Kitabı Yolda19 Şubat 2019

Kalk Gidelim Çanakkale Kitabı Yolda

Kalk Gidelim Çanakkale kitabı yolda. TRT 1 ve TRT Belgesel kanallarında gezi programları hazırlayarak

Troya Dünyaya Açılıyor07 Şubat 2019

Troya Dünyaya Açılıyor

“Troya” dünyaya açılıyor. Troya, Moskova’nın ünlü tiyatrosu Bolşoy’da, sonrasında da Berlin’de sanatseverler ile buluşacak.

Kentte 10 Yıl Sergisi Kapılarını Açtı06 Şubat 2019

Kentte 10 Yıl Sergisi Kapılarını Açtı

Çanakkale Kent Müzesi’nde “Kentte 10 Yıl” başlıklı süreli sergi ilk gün buluşması gerçekleştirildi. Kent