Çanakkale 1. Kitap, Eğitim ve Sanat Fuarı Açıldı

Çanakkale'de ilk kez düzenlenen Kitap, Eğitim ve Sanat Fuarı Kepez'de, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan'ın desteğiyle açıldı.

Çanakkale 1. Kitap, Eğitim ve Sanat Fuarı Açıldı
Haber Giriş Tarihi: 16 Mayıs 2019 1:48 Kültür Sanat Haberleri

Kepez Belediyesi ve Agonya Fuarcılık işbirliği ile düzenlenen Çanakkale 1. Kitap, Eğitim ve Sanat Fuarı, Kepez Kapalı Pazar Yeri’nde açıldı.

15-18 Mayıs tarihleri arasında ziyarete açık olacak 1. Kitap, Eğitim ve Sanat Fuarının açılışını Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan ve sanatseverler birlikte gerçekleştirdi.

İsveç’te yaşayan ve dünyanın önde gelen şairlerinden Özkan Mert Çanakkaleli sanatseverlerle açılışta buluştu. Çanakkale 1. Kitap, Eğitim ve Sanat Fuarı’nda imza günü ve söyleşi gerçekleştirdi.

Kepez’de düzenlenen Çanakkale 1. Kitap, Eğitim ve Sanat Fuarı’nda, Çanakkale’de şiir, edebiyat ve sanatseverlere şair ve yazarlarla tanışma ve sohbet imkanı bulacaklar.
Kepez’de fuar boyunca şairler, Ömer Öneren, Özkan Mert, Emin Şir, Hayrettin Geçkin, Bülent Güldal ile sohbet ve imza günüyle etkinlikte yerini alacak.

Fuarda Çanakkaleli de bir çok yazar bulunuyor. Çanlı yazar Muhammed Yavaş, sosyolog Cumhur Aslan, yazar Şuayip Odabaşi, yazar Ahmet Kaşıkçı, Prof. Dr. Mehmet İsmail, şair ve yazar Fikret Çelik, yazar Gökhan Sarıbıyık, yazar Halil Özçelik, yazar Suat Karataş, akademisyen Prof. Dr. Emine Zeynep Suda, yazar Osman Bozkurt, yazar Mehmet Kılıç fuar boyunca sanatseverle bir araya gelerek söyleşi ve imza günlerine katılacak.

Paylaş:
Manga’dan Çanakkale’de Unutulmaz Konser

Kültür Sanat Haberleri

Manga’dan Çanakkale’de Unutulmaz Konser

Çanakkale Belediyesi, geleneksel hale gelen gençlik konserleri kapsamında bu yıl Manga'yı Çanakkale'ye

“Turta Girmemiş Orman” Çanakkale’de Sahnelendi

Kültür Sanat Haberleri

“Turta Girmemiş Orman” Çanakkale’de Sahnelendi

"Turta Girmemiş Orman" adlı çocuk tiyatro oyunu Çanakkaleli çocuklar tarafından ilgiyle

Arkeo-Köy Kültür Sanat Etkinlikleri

Kültür Sanat Haberleri

Arkeo-Köy Kültür Sanat Etkinlikleri

5 Mayıs Pazar günü 12.00-18.00 saatleri arası gerçekleştirilen 2. Opet Tevfikiye Arkeo-Köy Sanat Günleri kapsamında hem çocuk hem de yetişkinler