Göksel Küçükkuya’da Konser Verdi

Sanatçı Göksel, Chp Belediye Başkan Adayı Cengiz Balkan’a destek amacıyla Küçükkuya'da düzenlenen konserde sahne aldı.

Göksel Küçükkuya’da Konser Verdi
Haber Giriş Tarihi: 29 Mart 2019 15:53 Kültür Sanat Haberleri

Ünlü sanatçı Göksel, Küçükkuya’da konser verdi.
Göksel, Chp Belediye Başkan Adayı Cengiz Balkan’ın davetlisi olarak geldiği Küçükkuyu’da konser verdi. Seçim çalışmaları dolayısıyla belediye başkan adayı Cengiz Balkan tarafından organize edilen konser miting havasında geçti. Siyasi söylemlerin yapıldığı sloganların atıldığı konserde sanatçı Göksel’e de ilgi büyüktü.

Konser öncesinde 1 dk’lık saygı duruşu ve istiklal marşı okundu. Chp Küçükkuyu Belediye Başkan Adayı Cengiz Balkan konser konuşmasında “Sevgili hemşerilerim. Kent yönetmek bir vizyon işidir. Biz kooperatif yada dernek yönetmiyoruz. Biz hayalimiz olan dünya şehri Küçükkuyu’yu bir 5 yıl daha yönetmeye talibiz. Ben ve meclis üyelerimi iyi tanıyorsunuz. Vizyon sahibidirler. Memleketin sevilen sayılan ailelerinin fertleridir. Bir 5 yıl daha bu arkadaşlarım ile Küçükkuyu’yu çok daha iyi yöneteceğimizi sizlere söz veriyoruz. “ ifadelerini kullandı.
Konuşmasının devamında seçimin sonucu belli olduğunu söyleyen Cengiz Balkan, sözlerine şöyle devam etti “72 saat sonra 3ncü kez kazanmanın mutluluğunu hep birlikte yaşayacağız. Bir 5 yıl daha huzur ikliminin yaşandığı Küçükkuyu’yumuzu en iyi şekilde yöneteceğiz.” dedi.

Sanatçı Göksel “Aşkın Yalanmış” şarkısıyla başladığı konserine, coşkulu kalabalıkla birlikte şarkılar söyledi. Belediye başkan adayı Cengiz Balkan sanatçıya konser sonunda teşekkür ederek çiçek taktim etti.
Konser sonrası belediye başkan adayına destek amacıyla Küçükkuyu sokaklarında kortej yürüyüşü yapıldı.

Paylaş:
Çanakkale Cephesi’nde İkmal Faaliyetleri Kitabı Yayınlandı

Kültür Sanat Haberleri

Çanakkale Cephesi’nde İkmal Faaliyetleri Kitabı Yayınlandı

2018 yılında kurulan ve faaliyetlerine devam eden Çanakkale Savaşları Enstitüsü literatüre yeni bir kitap daha

Fazıl Say Kaz Dağları’nda Konser Verdi

Kültür Sanat Haberleri

Fazıl Say Kaz Dağları’nda Konser Verdi

Piyanist ve besteci Fazıl Say, Çanakkale'deki altın ve gümüş madeni arama çalışmalarına tepki için sürdürülen "Su ve Vicdan Nöbeti" kapsamında

Moğollar Kaz Dağları İçin Çanakkale’deydi

Kültür Sanat Haberleri

Moğollar Kaz Dağları İçin Çanakkale’deydi

Moğollar, Kaz Dağları’nda yapılan altın arama faaliyetlerine tepki göstermek, su ve vicdan nöbetine destek olmak için dün gece Çanakkale’de konser