11 Aralık 2019 Çarşamba

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan Lapseki’de

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, bayram namazını Lapseki'de Fatih Camisi'nde kıldı. Namaz sonrasında vatandaşlarla bayramlaştı.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan Lapseki’de
Haber Giriş Tarihi: 04 Haziran 2019 10:51 Lapseki Haberleri

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, bayram namazını Lapseki’de kıldı.

Bayram dolayısıyla doğup büyüdüğü yer olan Lapseki’ye gelen Bülent Turan, bayram namazını Cumhuriyet Mahallesi’ndeki Fatih Camisi’nde kıldı.
İki oğluyla birlikte camiye gelen Bülent Turan, babasının da olduğu aynı camide bayram namazına birlikte saf tuttu.

Fatih Camisi’ne bayram namazı için gelen Lapseki Kaymakamı Tahir Şahin, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, AK Parti Lapseki İlçe Başkanı Recep Bulan ve vatandaşlar namaz sonunda eski geleneklerimizi yerine getirerek uzun kuyruklarla bayramlaştı.

Cami çıkışında vatandaşlarla bir süre sohbet eden Bülent Turan, yaptığı açıklamada, her bayramı farklı bir ilçede karşıladıklarını dile getirerek, “Tüm milletimizin Ramazan Bayram’nı tebrik ediyorum. Rabbimizin mükafat olarak sunduğu Ramazan Bayramı’na kavuşmuş bulunuyoruz. Ramazan ayında yaşadığımız manevi iklimi bayramda da devam ettirmeliyiz. Eş, dost, akraba, ihtiyaç sahiplerini unutmamalıyız. Bizler namazımızı kıldık. Aile büyüklerimizin yanına gitmeden önce esnafımızı ve mahalle sakinlerini ziyaret edeceğiz. Yarın ilk durağımız saat 11.00’de Çanakkale merkezde bayramlaşma programında ve ardından Lapseki, Biga, Çan ve Yenice ilçelerimizde olacağız. Ramazan Bayramı’mızın hayırlar getirmesini dilerim.” İfadelerini kullandı.

Paylaş:
Lapseki’nin Kurtuluşunun 97. Yılı Kutlandı

Lapseki Haberleri

Lapseki’nin Kurtuluşunun 97. Yılı Kutlandı

Lapseki’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Bülent Turan’ın Çocuklarının Sünnet Cemiyeti

Lapseki Haberleri

Bülent Turan’ın Çocuklarının Sünnet Cemiyeti

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'ın çocuklarının sünnet töreni gerçekleştirildi. Törene, TBMM Başkanı Mustafa Şentop (solda) ve Dünya Etnospor Konfederasyonu

Ünlü Gazeteci Oğlunu Evlendirdi

Lapseki Haberleri

Ünlü Gazeteci Oğlunu Evlendirdi

Lapseki’nin duayen gazetecilerinden Ercan Özçetin, oğlu Yiğit Özçetin’i