07 Aralık 2019 Cumartesi

Başkan Yılmaz, Zabıta Personeliyle Bir Araya Geldi

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Zabıta Teşkilatı'nın 192. kuruluş yıl dönümünde zabıta personeli ile bir araya geldi. Lapseki Belediye’sine ait TEDES Binası Toplantı Salonu'nda zabıta ekibi ile bir araya gelen Yılmaz,

Başkan Yılmaz, Zabıta Personeliyle Bir Araya Geldi
Haber Giriş Tarihi: 06 Eylül 2018 15:46 Lapseki Haberleri

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Zabıta Teşkilatı’nın 192. kuruluş yıl dönümünde zabıta personeli ile bir araya geldi.

Lapseki Belediye’sine ait TEDES Binası Toplantı Salonu’nda zabıta ekibi ile bir araya gelen Yılmaz, burada yapmış olduğu konuşmada, zabıta ekiplerinin çalışmalarından son derece memnun olduğunu söyledi.

Hep beraber Lapseki’ye hizmet ettiklerini ifade eden Başkan Yılmaz, “Zabıta gerçekten şehirde, ilçede ve beldede sokağından, pazardan çarşısına çocuk parkından bütün yaşam yerlerine hayatımızın her gün içerisinde. Zabıta yerel yönetimlerin en büyük kollarından bir tanesi bunun yanında olmazsa olmazlardan bir tanesidir.” dedi.

Başkan Yılmaz, Zabıta Teşkilatı’nın yüz doksan iki sene önce kurulduğunu belirterek, “Sürekli geliştirilerek, gün geçtikçe görevleri ve sorumlulukları arttırılarak ilçenin tüm görevlerinin içinde. Evimizdeki sudan, çöpten kapımızın önündeki temizliğinden tutun da çarşıdaki araç trafiğine kadar, çocuk parklarındaki asayişe kadar zabıta ekibimiz sorumlu. Yani yaşamımızın içersinde. Ben zabıta ekibimizin çalışmalarından son derece memnunun. Zabıtalarımızın günü kutlu olsun.”dedi.

Paylaş:
Lapseki’nin Kurtuluşunun 97. Yılı Kutlandı

Lapseki Haberleri

Lapseki’nin Kurtuluşunun 97. Yılı Kutlandı

Lapseki’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Bülent Turan’ın Çocuklarının Sünnet Cemiyeti

Lapseki Haberleri

Bülent Turan’ın Çocuklarının Sünnet Cemiyeti

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'ın çocuklarının sünnet töreni gerçekleştirildi. Törene, TBMM Başkanı Mustafa Şentop (solda) ve Dünya Etnospor Konfederasyonu

Ünlü Gazeteci Oğlunu Evlendirdi

Lapseki Haberleri

Ünlü Gazeteci Oğlunu Evlendirdi

Lapseki’nin duayen gazetecilerinden Ercan Özçetin, oğlu Yiğit Özçetin’i