19 Ağustos 2019 Pazartesi

Başkan Yılmaz, Zabıta Personeliyle Bir Araya Geldi

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Zabıta Teşkilatı'nın 192. kuruluş yıl dönümünde zabıta personeli ile bir araya geldi. Lapseki Belediye’sine ait TEDES Binası Toplantı Salonu'nda zabıta ekibi ile bir araya gelen Yılmaz,

Başkan Yılmaz, Zabıta Personeliyle Bir Araya Geldi
Haber Giriş Tarihi: 06 Eylül 2018 15:46 Lapseki Haberleri

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Zabıta Teşkilatı’nın 192. kuruluş yıl dönümünde zabıta personeli ile bir araya geldi.

Lapseki Belediye’sine ait TEDES Binası Toplantı Salonu’nda zabıta ekibi ile bir araya gelen Yılmaz, burada yapmış olduğu konuşmada, zabıta ekiplerinin çalışmalarından son derece memnun olduğunu söyledi.

Hep beraber Lapseki’ye hizmet ettiklerini ifade eden Başkan Yılmaz, “Zabıta gerçekten şehirde, ilçede ve beldede sokağından, pazardan çarşısına çocuk parkından bütün yaşam yerlerine hayatımızın her gün içerisinde. Zabıta yerel yönetimlerin en büyük kollarından bir tanesi bunun yanında olmazsa olmazlardan bir tanesidir.” dedi.

Başkan Yılmaz, Zabıta Teşkilatı’nın yüz doksan iki sene önce kurulduğunu belirterek, “Sürekli geliştirilerek, gün geçtikçe görevleri ve sorumlulukları arttırılarak ilçenin tüm görevlerinin içinde. Evimizdeki sudan, çöpten kapımızın önündeki temizliğinden tutun da çarşıdaki araç trafiğine kadar, çocuk parklarındaki asayişe kadar zabıta ekibimiz sorumlu. Yani yaşamımızın içersinde. Ben zabıta ekibimizin çalışmalarından son derece memnunun. Zabıtalarımızın günü kutlu olsun.”dedi.

Paylaş:
Ünlü Gazeteci Oğlunu Evlendirdi

Lapseki Haberleri

Ünlü Gazeteci Oğlunu Evlendirdi

Lapseki’nin duayen gazetecilerinden Ercan Özçetin, oğlu Yiğit Özçetin’i

Lapseki’de Cinayet

Lapseki Haberleri

Lapseki’de Cinayet

Lapseki'de bir kişi, tartıştığı karısını ve oğlunu tabancayla vurarak

Grup Başkanvekili Bülent Turan’dan Köy Ziyareti

Lapseki Haberleri

Grup Başkanvekili Bülent Turan’dan Köy Ziyareti

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Lapseki ilçesindeki Çavuşköy, Taştepe ve Alpagut köylerini ziyaret