Basri Ulaş Belediye Personeliyle Vedalaştı

Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, belediye personeli ve belediye meclis üyeleriyle vedalaştı.

Basri Ulaş Belediye Personeliyle Vedalaştı
Haber Giriş Tarihi: 29 Mart 2019 18:11 Lapseki Haberleri

Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, belediye personeli ve görev süreleri 31 Mart tarihi itibariyle sona erecek olan belediye meclis üyeleriyle vedalaştı. Belediye meclis üyelerine hizmetleri anısına plaket takdim etti.

2009 yılından bu yana 10 yıl Çardak Belediye Başkanlığı yapan Basri Ulaş’a birlikte görev yaptığı personeli tarafından plaket verildi. Çardak Belediyesi’nde belediye personeli tarafından hazırlanan veda pastasını keserek vedalaştı. Duygusal anların yaşandığı vedalaşmada personelle tek tek vedalaşan Basri Ulaş, herkese hakkını helal ederek vedalaştı.
Kısa bir konuşma yapan başkan, “Personelimizle hep birlikte sevinç yaşadık. Hep birlikte üzüldük, güldük, yeri geldi sabahladık, yeri geldi zor şartlar altında görevlerimizi halkımız ve Çardak için hep birlikte üstesinden geldik. Benim için her biriniz ayrı ayrı değerlisiniz. Sizlerden ayrılmak benim içinde çok zor ama hizmet aşkımız ve hizmet görevimiz devam ediyor. Kapım sizlere her zaman açıktır.” diyerek uzun yıllar birlikte çalıştığı belediye personelinden helallik istedi.

Düzenlenen ikinci törende, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, Çardak Belediyesi Meclis Üyelerine 5 yıllık hizmetleri onuruna plaket takdim etti. Meclis üyelerine hitaben, “Vermiş olduğunuz emeklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. 5 yıllık çalışma dönemimizin son meclis toplantısını bu ayın başında yapmıştık. Ben gelen, katılan arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Meclis üyelerimize 5 yıl boyunca beldemize yapmış oldukları katkılardan dolayı, vermiş oldukları emeklerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ben kendilerine bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum.” dedi.

Paylaş:
Yardım Tırı Elazığ’a Gönderildi

Lapseki Haberleri

Yardım Tırı Elazığ’a Gönderildi

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Lapseki Belediyesi tarafından toplanan yardımlar depremzedelere

13 Yaşındaki Öğrenciye Teşekkür Belgesi

Lapseki Haberleri

13 Yaşındaki Öğrenciye Teşekkür Belgesi

Kumbarasında biriktirdiği tüm parasını depremzedelere bağış için harcayan 13 yaşında ki Ahmet Samet Sarı Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz tarafından

7. Sınıf Öğrencisinden Örnek Davranış

Lapseki Haberleri

7. Sınıf Öğrencisinden Örnek Davranış

Lapseki Belediyesi’nin depremzedeler için başlattığı yardım kampanyasında 7. sınıf öğrencisi Ahmet Samet Sarı’dan örnek