20 Nisan 2024 Cumartesi

Bülent Turan’ın Çocuklarının Sünnet Cemiyeti

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'ın çocuklarının sünnet töreni gerçekleştirildi. Törene, TBMM Başkanı Mustafa Şentop (solda) ve Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan (sağ 2) da katıldı.

Bülent Turan’ın Çocuklarının Sünnet Cemiyeti
Haber Giriş Tarihi: 02 Eylül 2019 17:29 Lapseki Haberleri

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın çocuklarının sünnet töreni gerçekleştirildi.

Turan’ın Çanakkale’nin Lapseki ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’ndeki evinin önünde yapılan sünnet töreni, mevlit okutulmasıyla başladı.

Daha sonra, Bülent Turan ve eşi Kevser Turan’ın oğulları Ömer, Kerem ve Asaf’ın sünnet cemiyeti ilahiler okunması, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği ve halk oyunları gösterileriyle devam etti.

Törene katılan TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Turan ailesini tebrik ederek, “Kız erkek ayrımı yapmadan ama bilhassa yetim çocukları daha fazla seven Peygamber Efendimiz Resulullah’a da salat ve selam gönderiyorum. Turan ailesinin sünnet davetine icabet ederek bu sevince ortak olduk, bu suretle sevinci çoğaltan, güzelleştiren bu davetten dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Törene Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan ve Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu da katıldı.

Paylaş:
Yardım Tırı Elazığ’a Gönderildi

Lapseki Haberleri

Yardım Tırı Elazığ’a Gönderildi

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Lapseki Belediyesi tarafından toplanan yardımlar depremzedelere

13 Yaşındaki Öğrenciye Teşekkür Belgesi

Lapseki Haberleri

13 Yaşındaki Öğrenciye Teşekkür Belgesi

Kumbarasında biriktirdiği tüm parasını depremzedelere bağış için harcayan 13 yaşında ki Ahmet Samet Sarı Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz tarafından

7. Sınıf Öğrencisinden Örnek Davranış

Lapseki Haberleri

7. Sınıf Öğrencisinden Örnek Davranış

Lapseki Belediyesi’nin depremzedeler için başlattığı yardım kampanyasında 7. sınıf öğrencisi Ahmet Samet Sarı’dan örnek