06 Temmuz 2022 Çarşamba

CHP Genel Başkan Yardımcısı Lapseki’deydi

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, seçim çalışmaları kapsamında Lapseki'ye geldi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Lapseki’deydi
Haber Giriş Tarihi: 23 Mart 2019 17:20 Lapseki Haberleri

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, seçim çalışmaları kapsamında Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Gani Mehmet Ekim’e destek amacıyla Lapseki’deydi.

Lapseki Chp İlçe Başkanı Yaşar Genç ve İyi Parti İlçe Başkanı Yakup Uzun da konuşmalarında belediye başkan adayı Gani Mehmet Ekim’e destek istedi.

Lapseki Çınar Altı Meydanı’nda, Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Gani Mehmet Ekim için düzenlenen aday ve proje tanıtım toplantısında konuşma yapan Muharrem Erkek, ekonominin durumundan bahsederek beka sorunu olmadığına değindi. Yerel yönetimlerin öneminden bahsederek, “Sizlerin takdiri ve teveccühüyle inşallah olacak. Lapseki dürüst belediyecilikle, sosyal belediyecilikle, şeffaf belediyecilikle, katılımcı belediyecilikle yeniden buluşacak ve hak ettiği tabloya hızla ulaşacak.” dedi.

Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Gani Mehmet Ekim, meydana kurulan dev ekranda projelerini tanıtarak, 31 Mart’ta kazanacağız dedi.

Paylaş:
Yardım Tırı Elazığ’a Gönderildi

Lapseki Haberleri

Yardım Tırı Elazığ’a Gönderildi

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Lapseki Belediyesi tarafından toplanan yardımlar depremzedelere

13 Yaşındaki Öğrenciye Teşekkür Belgesi

Lapseki Haberleri

13 Yaşındaki Öğrenciye Teşekkür Belgesi

Kumbarasında biriktirdiği tüm parasını depremzedelere bağış için harcayan 13 yaşında ki Ahmet Samet Sarı Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz tarafından

7. Sınıf Öğrencisinden Örnek Davranış

Lapseki Haberleri

7. Sınıf Öğrencisinden Örnek Davranış

Lapseki Belediyesi’nin depremzedeler için başlattığı yardım kampanyasında 7. sınıf öğrencisi Ahmet Samet Sarı’dan örnek