Cumhur İttifakı Lapseki’de Gövde Gösterisi Yaptı

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Eyüp Yılmaz, Lapseki'de gövde gösterisi yaptı.

Cumhur İttifakı Lapseki’de Gövde Gösterisi Yaptı
Haber Giriş Tarihi: 23 Mart 2019 18:43 Lapseki Haberleri

Lapseki’de Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Eyüp Yılmaz, Çınar Altı Meydanında seçim konuşmasını gerçekleştirdi.

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Doğan, Cumhur İttifakı İl Genel Meclis Üyesi Adayları Halil Özer, Hasan Engin, Mustafa Başer, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Sevda Kılıç, Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Çırak, Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Yavuz ve partililerle birlikte kol kola gelen Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Eyüp Yılmaz meydanda bekleyenler tarafından “İttifak yıkılmaz, başkan Eyüp Yılmaz” diyerek tezahürat yaptılar.

Çınar Altı Meydanı’na arkasında büyük bir kalabalık topluluğu ile gelen Eyüp Yılmaz, meydanda alkışlarla karşılandı.
Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu Lapseki’ye gelerek seçim çalışmaları kapsamında düzenlenen meydan konuşmasına katılarak belediye başkan adayı Eyüp Yılmaz için vatandaşlardan destek istedi.

Alanda vatandaşlara seslenen Lapseki AK Parti Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Eyüp Yılmaz “Artık yavaş yavaş sürecin sonuna geliyoruz. Son bir haftamız. Haftaya pazar sandık başına gideceğiz. Allah’ımıza şükürler olsun halka hizmet hakka hizmettir diyerek gece demeden, gündüz demeden sizlere hizmetkar oluyoruz ve olmaya da devam edeceğiz, Allah’ın izniyle. Sizlerden koltuk istemiyoruz. Koltuk yerinde dursun biz koltuğa talip değiliz, biz sadece ve sadece hizmete talibiz. Allah bizlere tekrar size hizmet etmeyi nasip ederse, geçtiğimiz dönem olduğu gibi önümüzdeki dönemde sizlere hizmetkar olmaya devam edeceğiz. Lapseki’yi buradan alıp çok daha farklı yerlere götürmek için siz halkımızla beraber ilçemizi bu bölgenin yıldızı yapacağız. Ben sizlerin değerli oylarıyla beş yıldır belediye başkanlığı yapıyorum. Sizler destek verdiniz rabbim nasip etti ve beş yıl sizlere hizmet etmek için elimizden gelen her şeyi yaptık. Bizim yaptıklarımız ortada saatlerce anlatırım ama iki dönem belediye başkanlığı yapanlar bu memlekete ne yaptılar. Dikili bir binaları var mı çıksınlar söylesinler. Biz iş yapıyor hizmet üretiyoruz dedikodu değil. Dedikodularla, iftiralarla, kirli siyasetle ilçeyi hiçbir yere götüremezsiniz.” dedi.

Paylaş:
Yardım Tırı Elazığ’a Gönderildi

Lapseki Haberleri

Yardım Tırı Elazığ’a Gönderildi

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Lapseki Belediyesi tarafından toplanan yardımlar depremzedelere

13 Yaşındaki Öğrenciye Teşekkür Belgesi

Lapseki Haberleri

13 Yaşındaki Öğrenciye Teşekkür Belgesi

Kumbarasında biriktirdiği tüm parasını depremzedelere bağış için harcayan 13 yaşında ki Ahmet Samet Sarı Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz tarafından

7. Sınıf Öğrencisinden Örnek Davranış

Lapseki Haberleri

7. Sınıf Öğrencisinden Örnek Davranış

Lapseki Belediyesi’nin depremzedeler için başlattığı yardım kampanyasında 7. sınıf öğrencisi Ahmet Samet Sarı’dan örnek