20 Mayıs 2019 Pazartesi

Eyüp Yılmaz Dünya Çiftçiler Günü’nü Kutladı

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ve Lapseki Belediye Meclis Üyeleri Ziraat Odası'na giderek Ziraat Odası Başkanı İsmail Sevim’in Dünya Çiftçiler Günü'nü kutladı.

Eyüp Yılmaz Dünya Çiftçiler Günü’nü Kutladı
Haber Giriş Tarihi: 14 Mayıs 2019 15:08 Lapseki Haberleri

14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü olması sebebiyle Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz Ziraat Odasını ziyaret etti.

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ve Lapseki Belediye Meclis Üyeleri 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü münasebeti ile Lapseki Ziraat Odası Başkanı İsmail Sevim’i ziyaret etti.

Lapseki Ziraat Odası’na giderek Başkan İsmail Sevim ve oda üyelerini kutlayan Eyüp Yılmaz, gazetecilere kısa bir açıklama yaparak “Tüm Çiftçilerimizin günü kutlu olsun ve bol ve kazançlı bir yıl olmasını temenni ediyorum. Çiftçilerimizi en iyi bilenlerdenim bende bir çiftçiyim geçmiş yıllardan ziraat odası başkanlığı yaptım kolay değil bir yıl adeta bir çocuk gibi bakıyorsunuz meyvelere Allah yardımcınız olsun. Bu gün dünya çiftçiler günü olması nedeniyle ziraat odasını ziyaret ediyoruz tüm çiftçilerimizin çiftçiler günü kutlu olsun. Elbette çiftçi kardeşlerimiz ve üreticilerimizin sorunlarını biliyoruz bizde kendi çapımızda ziraat odamız ile görüşerek her türlü imkanımızı kullanmaya çalışıyoruz tüm çiftçilerimizin gününü kutluyor oda başkanımızda bizleri kabul ettiği için teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ziyaret programı Lapseki Ziraat Odası Başkanı İsmail Sevim’in belediye başkanına ziyaretleri için teşekkür etmesiyle sona erdi.

Paylaş:
Lapseki Kaymakamlığı Geleneksel Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Lapseki Haberleri

Lapseki Kaymakamlığı Geleneksel Voleybol Turnuvası Sona Erdi

Geleneksel Lapseki Kaymakamlığı Voleybol Turnuvası, Lapseki Meslek Yüksekokulu takımının şampiyonluğuyla sona

Vali Orhan Tavlı Eyüp Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Lapseki Haberleri

Vali Orhan Tavlı Eyüp Yılmaz’ı Ziyaret Etti

Çanakkale Valisi'nden Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz’a hayırlı olsun

Lapseki’de Hemşireler Haftası Kutlandı

Lapseki Haberleri

Lapseki’de Hemşireler Haftası Kutlandı

Hemşirelik Haftası ve Eczacılar Günü olması sebebiyle Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ve Belediye Meclis Üyeleri hemşireleri ve eczacıları ziyaret