19 Mayıs 2022 Perşembe

Eyüp Yılmaz Dünya Çiftçiler Günü’nü Kutladı

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ve Lapseki Belediye Meclis Üyeleri Ziraat Odası'na giderek Ziraat Odası Başkanı İsmail Sevim’in Dünya Çiftçiler Günü'nü kutladı.

Eyüp Yılmaz Dünya Çiftçiler Günü’nü Kutladı
Haber Giriş Tarihi: 14 Mayıs 2019 15:08 Lapseki Haberleri

14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü olması sebebiyle Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz Ziraat Odasını ziyaret etti.

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ve Lapseki Belediye Meclis Üyeleri 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü münasebeti ile Lapseki Ziraat Odası Başkanı İsmail Sevim’i ziyaret etti.

Lapseki Ziraat Odası’na giderek Başkan İsmail Sevim ve oda üyelerini kutlayan Eyüp Yılmaz, gazetecilere kısa bir açıklama yaparak “Tüm Çiftçilerimizin günü kutlu olsun ve bol ve kazançlı bir yıl olmasını temenni ediyorum. Çiftçilerimizi en iyi bilenlerdenim bende bir çiftçiyim geçmiş yıllardan ziraat odası başkanlığı yaptım kolay değil bir yıl adeta bir çocuk gibi bakıyorsunuz meyvelere Allah yardımcınız olsun. Bu gün dünya çiftçiler günü olması nedeniyle ziraat odasını ziyaret ediyoruz tüm çiftçilerimizin çiftçiler günü kutlu olsun. Elbette çiftçi kardeşlerimiz ve üreticilerimizin sorunlarını biliyoruz bizde kendi çapımızda ziraat odamız ile görüşerek her türlü imkanımızı kullanmaya çalışıyoruz tüm çiftçilerimizin gününü kutluyor oda başkanımızda bizleri kabul ettiği için teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ziyaret programı Lapseki Ziraat Odası Başkanı İsmail Sevim’in belediye başkanına ziyaretleri için teşekkür etmesiyle sona erdi.

Paylaş:
Yardım Tırı Elazığ’a Gönderildi

Lapseki Haberleri

Yardım Tırı Elazığ’a Gönderildi

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Lapseki Belediyesi tarafından toplanan yardımlar depremzedelere

13 Yaşındaki Öğrenciye Teşekkür Belgesi

Lapseki Haberleri

13 Yaşındaki Öğrenciye Teşekkür Belgesi

Kumbarasında biriktirdiği tüm parasını depremzedelere bağış için harcayan 13 yaşında ki Ahmet Samet Sarı Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz tarafından

7. Sınıf Öğrencisinden Örnek Davranış

Lapseki Haberleri

7. Sınıf Öğrencisinden Örnek Davranış

Lapseki Belediyesi’nin depremzedeler için başlattığı yardım kampanyasında 7. sınıf öğrencisi Ahmet Samet Sarı’dan örnek