25 Mart 2019 Pazartesi
Reklam

Eyüp Yılmaz’dan Proje Tanıtımı

Cumhur İttifakı Lapseki Belediye Başkan Adayı Eyüp Yılmaz projelerini tanıtım toplantısı düzenledi.

Eyüp Yılmaz’dan Proje Tanıtımı
Haber Giriş Tarihi: 10 Mart 2019 17:30 Lapseki Haberleri

Cumhur İttifakı AK Parti Lapseki Belediye Başkan Adayı Eyüp Yılmaz, 41 kere maşallah dediği 41 projeyle seçmen karşısına çıktı.
Lapseki’de Tarihi Çınar Altı Meydanı’nda büyük bir kalabalığa hitap eden Eyüp Yılmaz tek tek Lapseki için yapacağı yeni projelerini anlattı. 3D mimari animasyon olarak hazırlanmış tanıtım filmi eşliğinde hayata geçirmeyi planladığı projeleri açıklamalı bir şekilde anlatan Eyüp Yılmaz, izleyenler tarafından sık sık alkışlandı.

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz konuşmasında, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’ın da büyük katkılarıyla 10 Bin nüfusluk bir ilçeye doğal gaz getirdiklerinin altını çizerek, “Hayal görüyorlar dedikleri doğal gaz projesini AK Parti belediyeciliği getirdi. Biz doğal gaz getireceğiz diyerek çıktığımız yolda buna inanmayan muhalefet partililer vardı. Bize gülerek bu işin hayatta olmayacağını iddia ettiler. Çalışmalarda sona doğru yaklaştıkça ve ilçeye doğal gaz gelmesi kesinleşince kendi evlerinde doğal gazı yakmak için ne zaman geleceğini bizlere sorar oldular. Nereden nerelere geldiğimizin açık kanıtıdır bu. Arama motorlarını açın. Hangisine isterseniz bakın. Türkiye’de 10 bin nüfuslu bir ilçeye doğrudan getirilen bir doğal gaz yatırımı yok. Devlet buraya 50 milyon liralık yatırım yaptı” ifadelerini kullandı.

Projeleri arasında bulunan Aqua park, halk plajları, mesire alanları, sahil kordon düzenlemesi, yat limanı-balıkçı barınağı, tarihe saygı müzesi gibi birçok projeyi hayata geçirebilmek için, Lapsekililer den destek istedi.

MHP Lapseki İlçe Başkanı Hüseyin Doğan ve Ak Parti Lapseki İlçe Başkanı Recep Bulan da birer konuşma yaparak Cumhur İttifakına vurgu yaptılar.

Paylaş:
Cumhur İttifakı Lapseki’de Gövde Gösterisi Yaptı

Lapseki Haberleri

Cumhur İttifakı Lapseki’de Gövde Gösterisi Yaptı

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Eyüp Yılmaz, Lapseki'de gövde gösterisi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Lapseki’deydi

Lapseki Haberleri

CHP Genel Başkan Yardımcısı Lapseki’deydi

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, seçim çalışmaları kapsamında Lapseki'ye

Lapseki’de DÖGEP Etkinlikleri Devam Ediyor

Lapseki Haberleri

Lapseki’de DÖGEP Etkinlikleri Devam Ediyor

Lapseki’de DÖGEP Mart ayı etkinliği