Lapseki Belediyesi Çalışıyor

Lapseki Belediyesi Çalışıyor

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, ilçedeki gazetecilerle bir araya geldi.

Belediye Sosyal Tesisleri’ndeki toplantıda, ilçede yapılan alt ve üst yapı çalışmalarını anlatan Yılmaz, Lapseki’ye hizmet alabilmek adına gerekirse kurumların kapılarında yatabileceğini söyledi.

Alt yapı çalışmalarının tamamlandığını, doğalgaz çalışmalarının devam ettiğini anlatan Eyüp Yılmaz, “Alt yapı çalışmasın tamamlandığı kanalizasyon, içme ve kullanma suyu ve doğal gaz çalışmasının bittiği alanlarda hızla üst yapı çalışmasına başladık. Birkaç bölgede parke taş çalışması yapan ekiplerimiz var yaklaşık 450 bin metre kadar parke taş döşemesi yapacağız. Bunun 150 bin metresini hemen hemen yaptık sayılır. Bugüne kadar daha fazla alan yapardık. Fakat doğalgaz çalışmasının yapıldığı alanlarda çalışmanın bitmesini bekliyoruz biten bölgeye hemen başlayacağız.” dedi.

Başkan Yılmaz, telefonunu hiç kapatmadığını, 24 saat ulaşılabilir olduğunu belirterek, şunları kaydetti.

“Asılsız dedikodulara çok üzülüyorum. Telefonum hep açık, tüm sorulara içtenlikle ben ve belediye meclis üyelerimiz cevap verebilirler. Bize sorsunlar bizden doğruyu öğrensinler. Bu güne kadar ilçemize hizmet veren kim varsa hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, yalnız şunu belirtmeden geçmek istemiyorum bu güne kadar hiçbir arkadaşımız ne içme suyu, ne kanalizasyon, ne de doğalgaz için girişimde bulunmamış. Bunlar bize nasipmiş Allah’a çok şükür anlımızın akıyla bunları da bitirdik. Her gün değişen ve gelişen bir ilçemiz var yabancılar bunun farkında artık ilçemize her geçen gün yatırımcı geliyor. Yatırım yapmak istiyor, bu da ilçemizin ne kadar geliştiğini gösteriyor. Hükümetimiz ise tüm Türkiye genelinde olduğu gibi ilçemize de birçok alanda yatırım yaptı.”

Eyüp Yılmaz Lapseki Belediye Başkanı

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Lapseki’de Elektronik Denetleme Sistemi Başlıyor17 Şubat 2018

Lapseki’de Elektronik Denetleme Sistemi Başlıyor

Lapseki’de EDS dönemi başlıyor. Lapseki’de bir süre önce ilçe merkezine ve ilçenin giriş çıkışlarına

Lapseki’de Baltalı Cinayet16 Şubat 2018

Lapseki’de Baltalı Cinayet

Lapseki’nin Adatepe Köyünde bir kişi, tartıştığı köylüsünün kafasına baltayla vurarak öldürdü. Alınan bilgiye göre,

Lapseki’de Çiftçilere Bilgilendirme Toplantısı16 Şubat 2018

Lapseki’de Çiftçilere Bilgilendirme Toplantısı

Lapseki’de Çanakkale Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunca çiftçileri bilgilendirme toplantısı yapıldı. Çanakkale Tarım

Çardak Deve Güreşleri Ertelendi14 Şubat 2018

Çardak Deve Güreşleri Ertelendi

Çardak Belediye Başkanlığı himayesinde geleneksel olarak yapılan ve bu yıl da yapılması planlanan 7.