21 Mart 2019 Perşembe
Reklam

Lapseki Belediyesi Çalışıyor

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, ilçedeki gazetecilerle bir araya geldi. Belediye Sosyal Tesisleri'ndeki toplantıda, ilçede yapılan alt ve üst yapı çalışmalarını anlatan Yılmaz, Lapseki'ye hizmet alabilmek adına gerekirse kurumların kapılarında yatabileceğini

Lapseki Belediyesi Çalışıyor
Haber Giriş Tarihi: 17 Eylül 2017 13:29 Lapseki Haberleri

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, ilçedeki gazetecilerle bir araya geldi.

Belediye Sosyal Tesisleri’ndeki toplantıda, ilçede yapılan alt ve üst yapı çalışmalarını anlatan Yılmaz, Lapseki’ye hizmet alabilmek adına gerekirse kurumların kapılarında yatabileceğini söyledi.

Alt yapı çalışmalarının tamamlandığını, doğalgaz çalışmalarının devam ettiğini anlatan Eyüp Yılmaz, “Alt yapı çalışmasın tamamlandığı kanalizasyon, içme ve kullanma suyu ve doğal gaz çalışmasının bittiği alanlarda hızla üst yapı çalışmasına başladık. Birkaç bölgede parke taş çalışması yapan ekiplerimiz var yaklaşık 450 bin metre kadar parke taş döşemesi yapacağız. Bunun 150 bin metresini hemen hemen yaptık sayılır. Bugüne kadar daha fazla alan yapardık. Fakat doğalgaz çalışmasının yapıldığı alanlarda çalışmanın bitmesini bekliyoruz biten bölgeye hemen başlayacağız.” dedi.

Başkan Yılmaz, telefonunu hiç kapatmadığını, 24 saat ulaşılabilir olduğunu belirterek, şunları kaydetti.

“Asılsız dedikodulara çok üzülüyorum. Telefonum hep açık, tüm sorulara içtenlikle ben ve belediye meclis üyelerimiz cevap verebilirler. Bize sorsunlar bizden doğruyu öğrensinler. Bu güne kadar ilçemize hizmet veren kim varsa hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum, yalnız şunu belirtmeden geçmek istemiyorum bu güne kadar hiçbir arkadaşımız ne içme suyu, ne kanalizasyon, ne de doğalgaz için girişimde bulunmamış. Bunlar bize nasipmiş Allah’a çok şükür anlımızın akıyla bunları da bitirdik. Her gün değişen ve gelişen bir ilçemiz var yabancılar bunun farkında artık ilçemize her geçen gün yatırımcı geliyor. Yatırım yapmak istiyor, bu da ilçemizin ne kadar geliştiğini gösteriyor. Hükümetimiz ise tüm Türkiye genelinde olduğu gibi ilçemize de birçok alanda yatırım yaptı.”

Paylaş:
Umurbey’de Kadınlar Kahvesi Açıldı

Lapseki Haberleri

Umurbey’de Kadınlar Kahvesi Açıldı

Umurbey'de kadınlar kahvesi

Recep Tayyip Erdoğan’dan 1915 Çanakkale Köprüsünde İnceleme

Lapseki Haberleri

Recep Tayyip Erdoğan’dan 1915 Çanakkale Köprüsünde İnceleme

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1915 Çanakkale Köprüsü inşaatında incelemelerde

Lapseki Hizmetlerle Büyüyor

Lapseki Haberleri

Lapseki Hizmetlerle Büyüyor

Lapseki’de Kanalizasyon ve Atık Su Arıtma Tesisinin açılışı