09 Aralık 2023 Cumartesi

Lapseki Plaj Voleybolu Turnuvası Sona Erdi

Lapseki’de bu sene yirmi birincisi düzenlenen belediye plaj voleybolu turnuvası sona erdi. Lapseki Belediyesi tarafından halk plajında gerçekleştirilen ve üç gün süren turnuvaya, Ukrayna, İran, Romanya ile Ankara, Antalya ve

Lapseki Plaj Voleybolu Turnuvası Sona Erdi
Haber Giriş Tarihi: 30 Temmuz 2018 11:22 Lapseki Haberleri

Lapseki’de bu sene yirmi birincisi düzenlenen belediye plaj voleybolu turnuvası sona erdi.

Lapseki Belediyesi tarafından halk plajında gerçekleştirilen ve üç gün süren turnuvaya, Ukrayna, İran, Romanya ile Ankara, Antalya ve İstanbul’dan gelen otuz dört takım katıldı.

Turnuvada, kadınlarda Ukrayna’dan katılan Oksana-Hatice birinciliği elde ederken, erkeklerde ise İstanbul’dan katılan Selçuk-Soner ikilisi şampiyon oldu.

Dereceye giren sporculara ödüllerini ilçe Kaymakamı Tahir Şahin, AK Parti İçe Başkanı Halil Özer, Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, TÜMAD Madencilik AŞ Halkla İlişkiler Müdürü Şaban Kılıçan verdi.

Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, turnuvanın sonrasında yapmış olduğu konuşmada, sporcuların kentten memnun kalarak ayrılmalarının kendileri adına oldukça önemli olduğunu belirtti.

Yılmaz, gelecek sene turnuvayı ilçe merkezine yakın bir bölgede yapmak istemiş olduklarını belirterek “Maçları ben de seyirciler gibi heyecan ile izledim, çok güzel maçlar oldu. Katılan tüm sporcuları kutluyor, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” şeklinde açıklamada bulundu.

Paylaş:
Yardım Tırı Elazığ’a Gönderildi

Lapseki Haberleri

Yardım Tırı Elazığ’a Gönderildi

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Lapseki Belediyesi tarafından toplanan yardımlar depremzedelere

13 Yaşındaki Öğrenciye Teşekkür Belgesi

Lapseki Haberleri

13 Yaşındaki Öğrenciye Teşekkür Belgesi

Kumbarasında biriktirdiği tüm parasını depremzedelere bağış için harcayan 13 yaşında ki Ahmet Samet Sarı Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz tarafından

7. Sınıf Öğrencisinden Örnek Davranış

Lapseki Haberleri

7. Sınıf Öğrencisinden Örnek Davranış

Lapseki Belediyesi’nin depremzedeler için başlattığı yardım kampanyasında 7. sınıf öğrencisi Ahmet Samet Sarı’dan örnek