03 Haziran 2023 Cumartesi

Lapseki’de Alparslan Türkeş Anıldı

Milliyetçi Hareket Partisinin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş, Lapseki'de anıldı.

Lapseki’de Alparslan Türkeş Anıldı
Haber Giriş Tarihi: 05 Nisan 2019 11:04 Lapseki Haberleri

Lapseki’de Alparslan Türkeş anıldı.

Milliyetçi Hareket Partisinin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş, vefatının 22. yıl dönümü nedeni ile Lapseki’de anıldı.

Alparslan Türkeş, Lapseki Milliyetçi Hareket Partisi Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Lapseki İlçe Başkanlığı tarafından düzlenen programda Merkez Gazi Süleyman Paşa Camii’nde anıldı. Akşam namazı sonrasında Mevlidi Şerif ile başlayan program Yatsı namazına kadar sürdü. Ardından da Çarşı Meydanında pilav ikramında bulunuldu.

Ülkü Ocakları Lapseki İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada; “Rahmetli Başbuğmuz Alparslan Türkeş beyin vefatının 22. Senesi sebebi ile Milliyetçi Hareket Partisi Lapseki İlçe Başkanlığı ile Ülkü Ocaklarımız Merkez Camii’nde Mevlid programı gerçekleştirdi. Allah razı olsun, rabbim Tüm şehitlerimiz başta olmak üzere, başbuğumuza rahmet eylesin, Allah ondan razı olsun. Evlatları Her daim izinde.” ifadeleri yer aldı.

Başbuğ Alparslan Türkeş’in ölümünün 22. yıl dönümü nedeniyle mevlid.

Lapseki'de MHP ilçe Başkanlığı ve Ülküocakları ortaklaşa Başbuğ Alparslan Türkeş’in ölümünün 22. yıl dönümü nedeniyle merkez Gazi Süleyman paşa camiinde akşam namazı sonrasında mevlidi şerif okutular yatsı namazına kadar süren mevlidin ardından çarşı meydanında plav ikramında bulunuldu.

Lapseki TV paylaştı: 4 Nisan 2019 Perşembe

Paylaş:
Yardım Tırı Elazığ’a Gönderildi

Lapseki Haberleri

Yardım Tırı Elazığ’a Gönderildi

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Lapseki Belediyesi tarafından toplanan yardımlar depremzedelere

13 Yaşındaki Öğrenciye Teşekkür Belgesi

Lapseki Haberleri

13 Yaşındaki Öğrenciye Teşekkür Belgesi

Kumbarasında biriktirdiği tüm parasını depremzedelere bağış için harcayan 13 yaşında ki Ahmet Samet Sarı Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz tarafından

7. Sınıf Öğrencisinden Örnek Davranış

Lapseki Haberleri

7. Sınıf Öğrencisinden Örnek Davranış

Lapseki Belediyesi’nin depremzedeler için başlattığı yardım kampanyasında 7. sınıf öğrencisi Ahmet Samet Sarı’dan örnek