Lapseki’de Hemşireler Haftası Kutlandı

Hemşirelik Haftası ve Eczacılar Günü olması sebebiyle Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz ve Belediye Meclis Üyeleri hemşireleri ve eczacıları ziyaret etti.

Lapseki’de Hemşireler Haftası Kutlandı
Haber Giriş Tarihi: 15 Mayıs 2019 0:59 Lapseki Haberleri

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, 12-18 Mayıs Hemşirelik Haftası ve Eczacılar Günü olması sebebiyle hemşireleri ve eczacıları ziyaret ederek günlerini kutladı.

Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Lapseki Belediyesi Meclis Üyeleri ile birlikte, Lapseki Devlet Hastanesi, Lapseki Sağlık Ocağı ve 122 Acil Çağrı Merkezini ziyaret ederek görevli hemşirelerin günlerini kutlayıp karanfil verdiler.

Lapseki Devlet Hastanesi ziyaretinde Başhekim Dr. Gökhan Baştürk, hastane müdürü Burak Karagöz ve Başhemşire Melike Çelik Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz’a eşlik ederek hastaneyi birlikte gezdiler.
Ziyaretlere belediye meclis üyelerinden Derya Doğan, Muhsin Orhan ve Beyti Doğan katıldı.

İlçede bulunan eczaneleri de dolaşarak personele karanfil dağıtan belediye başkanı ve meclis üyeleri görevi başında bulunan hemşireler ve eczacılara kolaylıklar dileyerek günlerini kutladılar.

Paylaş:
Yardım Tırı Elazığ’a Gönderildi

Lapseki Haberleri

Yardım Tırı Elazığ’a Gönderildi

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Lapseki Belediyesi tarafından toplanan yardımlar depremzedelere

13 Yaşındaki Öğrenciye Teşekkür Belgesi

Lapseki Haberleri

13 Yaşındaki Öğrenciye Teşekkür Belgesi

Kumbarasında biriktirdiği tüm parasını depremzedelere bağış için harcayan 13 yaşında ki Ahmet Samet Sarı Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz tarafından

7. Sınıf Öğrencisinden Örnek Davranış

Lapseki Haberleri

7. Sınıf Öğrencisinden Örnek Davranış

Lapseki Belediyesi’nin depremzedeler için başlattığı yardım kampanyasında 7. sınıf öğrencisi Ahmet Samet Sarı’dan örnek