16 Ekim 2019 Çarşamba

Lapseki’de Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Lapseki Belediyesi tarafından gerçekleştirilen alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının sonrasında üst yapı çalışmalarına geçildi. Yerleşim alanlarında yollara parke taşı döşemesi yapılırken, yeni yapılanmanın olduğu bölgelerdeki yollara asfalt dökülmeye başlandı. Kökez mevkisinde yapılan yol

Lapseki’de Yol Çalışmaları Devam Ediyor
Haber Giriş Tarihi: 08 Eylül 2018 17:35 Lapseki Haberleri

Lapseki Belediyesi tarafından gerçekleştirilen alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının sonrasında üst yapı çalışmalarına geçildi.

Yerleşim alanlarında yollara parke taşı döşemesi yapılırken, yeni yapılanmanın olduğu bölgelerdeki yollara asfalt dökülmeye başlandı.

Kökez mevkisinde yapılan yol çalışmasını inceleyen ve bölgedeki kentliler ile sohbet eden Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, burada yaptığı açıklamada, yerleşimin yoğun olduğu bölümlerde alt yapı çalışmalarının bitmiş olduğunu belirtti.

Bu bölgelerde yollara parke taşı döşendiğini belirten Başkan Yılmaz, şunları söyledi:

“Kökez mevkisindeki yollarda ise asfaltlama çalışmasına başladık. Bu alandaki çalışma tamamlandığı zaman Dalyan Mahallesi’ne geçeceğiz. O bölgede de asfaltlama çalışması yapacağız. Toplam on kilometrelik bir asfaltlama çalışması yapılacak. Böylece kentlilerimizi yazın tozdan, kışın ise çamurdan kurtarmış olacağız. Çalışmamızı yaklaşık yirmi gün içerisinde bitirmiş olacağız.”

Paylaş:
Lapseki’nin Kurtuluşunun 97. Yılı Kutlandı

Lapseki Haberleri

Lapseki’nin Kurtuluşunun 97. Yılı Kutlandı

Lapseki’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Bülent Turan’ın Çocuklarının Sünnet Cemiyeti

Lapseki Haberleri

Bülent Turan’ın Çocuklarının Sünnet Cemiyeti

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan'ın çocuklarının sünnet töreni gerçekleştirildi. Törene, TBMM Başkanı Mustafa Şentop (solda) ve Dünya Etnospor Konfederasyonu

Ünlü Gazeteci Oğlunu Evlendirdi

Lapseki Haberleri

Ünlü Gazeteci Oğlunu Evlendirdi

Lapseki’nin duayen gazetecilerinden Ercan Özçetin, oğlu Yiğit Özçetin’i