Selim Kaya İl Genel Meclis Üyesi Adaylığını Açıkladı

Selim Kaya İl Genel Meclis Üyesi Adaylığını Açıkladı

Selim Kaya, MHP İl Genel Meclis Üyesi Adaylığını açıkladı.

Lapseki Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen basın toplantısında iş insanı Selim Kaya, İl Genel Meclis Üyesi Adaylığını açıkladı.

MHP Çanakkale İl Başkan Yardımcısı ve MHP Lapseki İlçe Başkanı’nın da katılmı olduğu tanıtım toplantısında konuşan Selim Kaya; “Makam mevki gibi dünyevi menfaatlere boyun eğmeyen Türk Milliyetçiliğini ve Ülkücü anlayışı şiar edinmiş bir dava partisiyiz. Bu nedenledir ki bu süreçte odaklanmamız gereken tek hedef Milliyet Hareket için çok daha fazla azim, gayret ve fedekarlıktır. Varsa dargınlıklık ve kırgınlıkları bir kenara bırakıp birlik olma zamanıdır.” dedi.

İş adamı Selim Kaya, MHP İl Genel Meclis Üyesi Adaylığını Açıkladı.Lapseki Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen basın toplantısına katılım yoğundu. MHP Çanakkale İl Başkan Yardımcısı ve MHP Lapseki İlçe Başkanı'nın da katıldığı tanıtım toplantısında konuşan Selim Kaya, "Makam mevki gibi dünyevi menfaatlere boyun eğmeyen Türk Milliyetçiliğini ve Ülkücü anlayışı şiar edinmiş bir dava partisiyiz. Bu nedenledir ki bu süreçte odaklanmamız gereken tek hedef Milliyet Hareket için çok daha fazla azim, gayret ve fedekarlıktır. Varsa dargınlıklık ve kırgınlıkları bir kenara bırakıp birlik olma zamanıdır." dedi.

Lapseki TV paylaştı: 11 Şubat 2019 Pazartesi

Lapseki Selim Kaya

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Lapseki’de Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anıldı20 Şubat 2019

Lapseki’de Fırat Yılmaz Çakıroğlu Anıldı

Lapseki’de Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu anıldı. Ege Üniversitesinde 2015 senesinde çıkan olaylarda bıçaklanarak öldürülen

Lapseki’de Meclis Üye Adayları Açıklandı20 Şubat 2019

Lapseki’de Meclis Üye Adayları Açıklandı

Lapseki’de yarışacak meclis üyesi adayları açıklandı. Cumhur İttifakı’nın 31 Mart yerel seçimlerinde Lapseki’de yarışacak meclis

Plevne Ortaokulu Robotik Takımı Ödülle Döndü17 Şubat 2019

Plevne Ortaokulu Robotik Takımı Ödülle Döndü

Plevne Ortaokulu Robotik Takımı yine ödül ile döndü. Plevne Ortaokulu Robotik Takımı Second World,

Lapseki’de Kazdılar Yalova ve Kocaeli’nde Yakalandılar17 Şubat 2019

Lapseki’de Kazdılar Yalova ve Kocaeli’nde Yakalandılar

Lapseki’de kaçak kazı yapan kişiler Yalova ve Kocaeli’nde