25 Ağustos 2019 Pazar

Selim Kaya İl Genel Meclis Üyesi Adaylığını Açıkladı

Selim Kaya, MHP İl Genel Meclis Üyesi Adaylığını açıkladı. Lapseki Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen basın toplantısında iş insanı Selim Kaya, İl Genel Meclis Üyesi Adaylığını açıkladı. MHP Çanakkale İl Başkan

Selim Kaya İl Genel Meclis Üyesi Adaylığını Açıkladı
Haber Giriş Tarihi: 12 Şubat 2019 12:42 Lapseki Haberleri

Selim Kaya, MHP İl Genel Meclis Üyesi Adaylığını açıkladı.

Lapseki Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen basın toplantısında iş insanı Selim Kaya, İl Genel Meclis Üyesi Adaylığını açıkladı.

MHP Çanakkale İl Başkan Yardımcısı ve MHP Lapseki İlçe Başkanı’nın da katılmı olduğu tanıtım toplantısında konuşan Selim Kaya; “Makam mevki gibi dünyevi menfaatlere boyun eğmeyen Türk Milliyetçiliğini ve Ülkücü anlayışı şiar edinmiş bir dava partisiyiz. Bu nedenledir ki bu süreçte odaklanmamız gereken tek hedef Milliyet Hareket için çok daha fazla azim, gayret ve fedekarlıktır. Varsa dargınlıklık ve kırgınlıkları bir kenara bırakıp birlik olma zamanıdır.” dedi.

İş adamı Selim Kaya, MHP İl Genel Meclis Üyesi Adaylığını Açıkladı.Lapseki Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen basın toplantısına katılım yoğundu. MHP Çanakkale İl Başkan Yardımcısı ve MHP Lapseki İlçe Başkanı'nın da katıldığı tanıtım toplantısında konuşan Selim Kaya, "Makam mevki gibi dünyevi menfaatlere boyun eğmeyen Türk Milliyetçiliğini ve Ülkücü anlayışı şiar edinmiş bir dava partisiyiz. Bu nedenledir ki bu süreçte odaklanmamız gereken tek hedef Milliyet Hareket için çok daha fazla azim, gayret ve fedekarlıktır. Varsa dargınlıklık ve kırgınlıkları bir kenara bırakıp birlik olma zamanıdır." dedi.

Lapseki TV paylaştı: 11 Şubat 2019 Pazartesi

Paylaş:
Ünlü Gazeteci Oğlunu Evlendirdi

Lapseki Haberleri

Ünlü Gazeteci Oğlunu Evlendirdi

Lapseki’nin duayen gazetecilerinden Ercan Özçetin, oğlu Yiğit Özçetin’i

Lapseki’de Cinayet

Lapseki Haberleri

Lapseki’de Cinayet

Lapseki'de bir kişi, tartıştığı karısını ve oğlunu tabancayla vurarak

Grup Başkanvekili Bülent Turan’dan Köy Ziyareti

Lapseki Haberleri

Grup Başkanvekili Bülent Turan’dan Köy Ziyareti

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Lapseki ilçesindeki Çavuşköy, Taştepe ve Alpagut köylerini ziyaret