23 Mart 2019 Cumartesi
Reklam

Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı

Lapseki’de asfalt sezonu kapsamında Dışbudak köyünde sıcak asfalt çalışması başlatıldı. Alınan bilgiye göre, ilçe merkezi bağlantı yolundaki ana yoldan köy içerisine gelen üç kilometrelik bölümün yenilenmesi adına sıcak asfalt yapımına başlandı. Çalışmaları

Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı
Haber Giriş Tarihi: 15 Temmuz 2018 10:53 Güncelleme: Lapseki Haberleri

Lapseki’de asfalt sezonu kapsamında Dışbudak köyünde sıcak asfalt çalışması başlatıldı.

Alınan bilgiye göre, ilçe merkezi bağlantı yolundaki ana yoldan köy içerisine gelen üç kilometrelik bölümün yenilenmesi adına sıcak asfalt yapımına başlandı.

Çalışmaları inceleyen Lapseki Kaymakamı Tahir Şahin, yetkili kişilerden bilgi aldı. Bu yıl beş köyde asfalt çalışması yapılacağını söyleyen Kaymakam Şahin, şunları belirtti:

“Çalışmanın yapıldığı alanda yetkili kişilerden gerekli bilgileri aldık yapılan çalışma hakkında yolun tamamen teknik kurallara göre uygun yapıldığını yerinde gördük. Bundan sonra köylerimizin bütün alt yapısını sıcak asfalt ile yapılacağını aziz vatandaşlarımıza duyurmak istiyoruz. Bunlar ülkemizin gelişmesi ile alakalı bir süreç. Bunun yansıması ilçemize de köylerimize de yansıyor. Emeği geçen herekse başta Valimize, sayın milletvekilimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Kaymakam Şahin’e, Köylere Hizmet Götürme Birliği ve İl Genel Meclisi Üyesi Hasan Engin, Yeniceköy Muhtarı Ali Balta, Dışbudak Köyü Muhtarı Bayram Yümsek, Elçialan Köyü Muhtarı Mehti Arıcı ve Özel İdare Müdür Ahmet Alkan eşlik etti.

Paylaş:
Umurbey’de Kadınlar Kahvesi Açıldı

Lapseki Haberleri

Umurbey’de Kadınlar Kahvesi Açıldı

Umurbey'de kadınlar kahvesi

Recep Tayyip Erdoğan’dan 1915 Çanakkale Köprüsünde İnceleme

Lapseki Haberleri

Recep Tayyip Erdoğan’dan 1915 Çanakkale Köprüsünde İnceleme

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1915 Çanakkale Köprüsü inşaatında incelemelerde

Lapseki Hizmetlerle Büyüyor

Lapseki Haberleri

Lapseki Hizmetlerle Büyüyor

Lapseki’de Kanalizasyon ve Atık Su Arıtma Tesisinin açılışı