27 Kasım 2021 Cumartesi

Sosyal Dinlenme Tesisi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Açıldı

Lapseki’nin Umurbey Beldesinde Sosyal Dinlenme Tesisi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu açılışı yapıldı. Umurbey Belediyesi’nin kendi imkanlarını kullanarak yapımını tamamladığı Umurbey Belediyesi Sosyal Dinlenme Tesisi ile Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, AK

Sosyal Dinlenme Tesisi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Açıldı
Haber Giriş Tarihi: 26 Eylül 2018 21:44 Lapseki Haberleri

Lapseki’nin Umurbey Beldesinde Sosyal Dinlenme Tesisi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu açılışı yapıldı.

Umurbey Belediyesi’nin kendi imkanlarını kullanarak yapımını tamamladığı Umurbey Belediyesi Sosyal Dinlenme Tesisi ile Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve Çanakkale Milletvekili Jülie İskenderoğlu’nun katılımıyla açılış töreni hizmete açıldı.

Açılış töreninde kürsüye çıkan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan konuşmasında, “Türkiye bir kitapsa ilk sayfası Çanakkale olması lazım. Bizim mızmız yapma bizim mazeret üretme hakkımız yok. Bu millete bizim vefa borcumuz var. 15 Temmuz sonrası da can borcumuz var. O yüzden asla yavaşlamayacağız. Bu millete olan borcumuzu ödemek için gece gündüz çalışacağız.” dedi.
Türkiye gündemine dair de konuşma yapan Bülent Turan, TBMM nin açılacağını ve yarın Meclis Başkanıyla birlikte tüm partilerin grup başkanvekilleriyle toplantı yapılacağını ve iç tüzüğün sağ duyulu davranılarak hayata geçirilmesi gerektiğini belirtti.
Milliyetçi Hareket Partisinin TBMM’ye sunmuş olduğu af teklifini de değerlendiren Bülent Turan konuya hassas yaklaşarak değerlendireceklerini, her teklifi ön yargısız değerlendireceklerini toplum vicanıyla birlikte hareket edeceklerini belirtti.

Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş, 56 yataklı olan sosyal dinlenme tesisi ve yarı olimpik yüzme havuzunun açılışıyla birlikte Umurbey Beldesi’nin modern bir kent görünümüne kavuştuğunu belirtti.
Yarı Olimpik Yüzme Havuzu
Konuşmaların ardından Umurbey Beldesinde Sosyal Dinlenme Tesisi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun açılışı gerçekleştirilerek aşure ikram edildi.
Umurbey’deki törene, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Lapseki Kaymakamı Tahir Şahin, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, Ak Parti İlçe Başkanı Halil Özer ve vatandaşlar katıldı.

Paylaş:
Yardım Tırı Elazığ’a Gönderildi

Lapseki Haberleri

Yardım Tırı Elazığ’a Gönderildi

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Lapseki Belediyesi tarafından toplanan yardımlar depremzedelere

13 Yaşındaki Öğrenciye Teşekkür Belgesi

Lapseki Haberleri

13 Yaşındaki Öğrenciye Teşekkür Belgesi

Kumbarasında biriktirdiği tüm parasını depremzedelere bağış için harcayan 13 yaşında ki Ahmet Samet Sarı Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz tarafından

7. Sınıf Öğrencisinden Örnek Davranış

Lapseki Haberleri

7. Sınıf Öğrencisinden Örnek Davranış

Lapseki Belediyesi’nin depremzedeler için başlattığı yardım kampanyasında 7. sınıf öğrencisi Ahmet Samet Sarı’dan örnek