Reklam

Türkiye Dünden Daha Fazla Güçlü

Çardak’ta esnaf ile bir araya gelen AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, gündem hakkında değerlendirmelerde bulundu. AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çardak’da ziyaretlerde bulundu.

Türkiye Dünden Daha Fazla Güçlü
Haber Giriş Tarihi: 27 Temmuz 2018 23:22 Güncelleme: Lapseki Haberleri

Çardak’ta esnaf ile bir araya gelen AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, gündem hakkında değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Çardak’da ziyaretlerde bulundu. Çardak meydandaki esnafı ziyaret eden Turan, imkan buldukça Çanakkale’ye gelmiş olduklarını ve burada olmayı bir görev bilmiş olduğunu söyledi.

Türkiye’nin bir hukuk devleti olduğunu belirten Turan, “Türkiye dünden daha fazla güçlü, çok daha büyük. Ama göreceksiniz yarın daha güçlü olacak. Şimdi dünyanın kabadayısı olduğunu sanan bazı ülkeler zaman zaman Türkiye’ye racon kesmeye çalışıyor. Dün gördüğünüz bir tanesi ergen bir genç gibi Twitter’dan Türkiye’ye ayar vermeye çalıyor. Eski Türkiye yok artık. Eski çamlar bardak oldu. Türkiye’de suç işleme iddiasında olan insanların kararını Amerika ya da başkası veremez. Türkiye bir hukuk devletidir, mahkemenin kararı baş tacıdır. Türk halkı adına karar veren Türkiye’nin yargıcıdır. Kararını verir, biz de o karara saygı duyarız. Öyle Twitter’dan, oradan buradan ayar verme dönemi eskiden vardı. Şimdi başkanlık sistemi var, şimdi güçlü bir başkan var, güçlü Meclis var. Bu halkın egemenliğini ve isteğini baş tacı eden bir lider var. O yüzden yok Amerika tweet attı, yok bilmem kim şunu yaptı; bunlar geride kaldı.” dedi.

"Bazı Ülkeler Türkiye'ye Racon Kesmeye Çalışıyor"

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Dünyanın kabadayısı olduğunu zanneden bazı ülkeler zaman zaman Türkiye'ye racon kesmeye çalışıyor.

Lapseki TV paylaştı: 27 Temmuz 2018 Cuma

Paylaş:
Recep Tayyip Erdoğan’dan 1915 Çanakkale Köprüsünde İnceleme

Lapseki Haberleri

Recep Tayyip Erdoğan’dan 1915 Çanakkale Köprüsünde İnceleme

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1915 Çanakkale Köprüsü inşaatında incelemelerde

Lapseki Hizmetlerle Büyüyor

Lapseki Haberleri

Lapseki Hizmetlerle Büyüyor

Lapseki’de Kanalizasyon ve Atık Su Arıtma Tesisinin açılışı

Umurbey’de Kadınlar Kahvesi Açılıyor

Lapseki Haberleri

Umurbey’de Kadınlar Kahvesi Açılıyor

Umurbey Engelli ve Yaşlı Bakım Merkezi'nin temel atma töreni ve Kadınlar Kahvesi’nin açılışı