Yüzme Havuzunda Çalışmalar Tam Gaz

Yüzme Havuzunda Çalışmalar Tam Gaz

Umurbey’de 56 yatak kapasiteli Umurbey Belediyesi Sosyal Dinlenme Tesisleri’nin bahçesinde faaliyet verecek olan yarı olimpik yüzme havuzunun inşaat çalışmaları devam ediyor.

Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş, yapımı süren yarı olimpik yüzme havuzu inşaat alanında ziyarette bulunarak, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Projenin planlandığı biçimde, sorunsuz devam etmesinden duymuş olduğu memnuniyeti belirten Başkan Yavaş, yüklenici firma yetkilileri ile işçilere özverili çalışmaları yüzünden teşekkür etti.

Başkan Yavaş kısa süre içerisinde tamamlanması öngörülen havuz inşaatının nihayete erdiği zaman, beldeye önemli bir hizmet daha kazandıracaklarının altını çizerek, “Havuzumuz hizmete girdiği zaman Hem Umurbey’imiz hem de Çanakkale’nin ihtiyaçlarına cevap verecek. Sosyal dinlenme tesislerimiz, bahçesinde bulunan yarı olimpik yüzme havuzu ile tam bir kompleks halini alacak. Bu sene içerisinde çok önemli hizmetleri vatandaşlarımızın kullanımı için sunduk. Beldemizin dört bir noktasındaki projelerimiz tüm hızı ile sürüyor. Çanakkale’nin parlayan yıldızı konumunda olan Umurbey’imizi Türkiye’nin marka beldesi haline getirmek için çalışmaya gece gündüz devam edeceğiz” diye belirtti.

Sami Yavaş Umurbey

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Köy Yollarına Sıcak Asfaltlama İşlemi Sürüyor16 Temmuz 2018

Köy Yollarına Sıcak Asfaltlama İşlemi Sürüyor

Lapseki ilçesine bağlı köylerdeki bağlantı yollarına sıcak asfaltlama çalışmaları yürütülüyor. Lapseki ilçesine bağlı köylerdeki

Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı15 Temmuz 2018

Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı

Lapseki’de asfalt sezonu kapsamında Dışbudak köyünde sıcak asfalt çalışması başlatıldı. Alınan bilgiye göre, ilçe

Şehidin Ailesine Ziyaret14 Temmuz 2018

Şehidin Ailesine Ziyaret

Lapseki Kaymakamı Tahir Şahin ve Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, 1993 senesinde Bingöl’de şehit olan

15 Temmuz Gecesi Türkiye Resim Sergisi Açıldı12 Temmuz 2018

15 Temmuz Gecesi Türkiye Resim Sergisi Açıldı

Lapseki Kaymakamlığı öncülüğünde “15 Temmuz Gecesi Türkiye” isimli resim sergisi açıldı. Lapseki Kaymakamlığı öncülüğünde