Yüzme Havuzunda Çalışmalar Tam Gaz

Yüzme Havuzunda Çalışmalar Tam Gaz

Umurbey’de 56 yatak kapasiteli Umurbey Belediyesi Sosyal Dinlenme Tesisleri’nin bahçesinde faaliyet verecek olan yarı olimpik yüzme havuzunun inşaat çalışmaları devam ediyor.

Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş, yapımı süren yarı olimpik yüzme havuzu inşaat alanında ziyarette bulunarak, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Projenin planlandığı biçimde, sorunsuz devam etmesinden duymuş olduğu memnuniyeti belirten Başkan Yavaş, yüklenici firma yetkilileri ile işçilere özverili çalışmaları yüzünden teşekkür etti.

Başkan Yavaş kısa süre içerisinde tamamlanması öngörülen havuz inşaatının nihayete erdiği zaman, beldeye önemli bir hizmet daha kazandıracaklarının altını çizerek, “Havuzumuz hizmete girdiği zaman Hem Umurbey’imiz hem de Çanakkale’nin ihtiyaçlarına cevap verecek. Sosyal dinlenme tesislerimiz, bahçesinde bulunan yarı olimpik yüzme havuzu ile tam bir kompleks halini alacak. Bu sene içerisinde çok önemli hizmetleri vatandaşlarımızın kullanımı için sunduk. Beldemizin dört bir noktasındaki projelerimiz tüm hızı ile sürüyor. Çanakkale’nin parlayan yıldızı konumunda olan Umurbey’imizi Türkiye’nin marka beldesi haline getirmek için çalışmaya gece gündüz devam edeceğiz” diye belirtti.

Sami Yavaş Umurbey

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

Bakan Yardımcısı 1915 Çanakkale Köprüsü İnşaatını İnceledi22 Eylül 2018

Bakan Yardımcısı 1915 Çanakkale Köprüsü İnşaatını İnceledi

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Enver İskurt, Lapseki’de İncelemelerde bulundu. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı,

Lapseki KHGB Meclisi Toplandı20 Eylül 2018

Lapseki KHGB Meclisi Toplandı

Lapseki Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin (KHGB) aylık meclis toplantısı düzenlendi. Lapseki Kaymakamlığı 15

İlyasköy’de Köy Hayrı Yapıldı16 Eylül 2018

İlyasköy’de Köy Hayrı Yapıldı

Lapseki’ye bağlı İlyasköy’de köy hayrı yapıldı. Her yıl geleneksel olarak yapılmakta olan köy hayrı

Lapseki’de Geleneksel Sünnet Şöleni14 Eylül 2018

Lapseki’de Geleneksel Sünnet Şöleni

Lapseki Belediyesi’nden toplu sünnet şöleni Lapseki Belediyesi geleneksel hale getirdiği toplu sünnet şöleninin beşincisini