17 Haziran 2019 Pazartesi

Bigalı Anıl Tiryaki’den İlk Müzik

Aslen Çanakkale Bigalı olan Anıl Tiryaki söz ve müziği kendisine ait olan Zaaf şarkısı ve çekmiş olduğu klip ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Anıl Tiryaki'nin, DMC etiketi ile yayınlanan "Zaaf"

Bigalı Anıl Tiryaki’den İlk Müzik
Haber Giriş Tarihi: 04 Eylül 2018 17:31 Medya Magazin Haberleri

Aslen Çanakkale Bigalı olan Anıl Tiryaki söz ve müziği kendisine ait olan Zaaf şarkısı ve çekmiş olduğu klip ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Anıl Tiryaki’nin, DMC etiketi ile yayınlanan “Zaaf” isimli tekli çalışmasının düzenlemesini Nurettin Çolak, yönetmenliğini ise Mert Akay yaptı.

Bigalı olup on iki seneden beri İstanbul’da hayatını sürdüren Anıl Tiryaki, Türk Dili ve Edebiyatı lisans mezunu. Üniversite döneminde başlamış olduğu İspanya’nın ve Amerika’nın Perakende devlerinde Görsel Düzenleme ve Vitrin Dekoratörlüğü’nün sonrasında, Paris ‘te Styling ve Moda üzerine eğitimler aldı. Şimdiler de ise blog yazarlığı ve marka danışmanlığı kariyerine devam ediyor. Tiryaki İstanbul adında, bir online internet sitesinde satışta olan sosyal sorumluluk hedefli bir markası var.

Paylaş:
Kale Grubuna 2 Ödül Birden

Medya Magazin Haberleri

Kale Grubuna 2 Ödül Birden

Kale Grubu, Social Media Awards Turkey, Veri Analitiği Ödülleri'nde Seramik kategorisinde “Altın Ödül” Kale Banyo, 'Gümüş Ödül'ün sahibi ise Çanakkale

18. Altın Pusula Halka İlişkiler Ödülü Çanakkale’ye

Medya Magazin Haberleri

18. Altın Pusula Halka İlişkiler Ödülü Çanakkale’ye

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen 18. Altın Pusula ödülünü 2018 Troya Yılı projesiyle Çanakkale Valiliği

Media Markt Açılıyor

Medya Magazin Haberleri

Media Markt Açılıyor

Avrupa'nın 1 numaralı elektronik perakendecisi olan MediaMarkt, Kipa AVM'de Çanakkale magazasını