23 Ağustos 2019 Cuma

Bigalı Anıl Tiryaki’den İlk Müzik

Aslen Çanakkale Bigalı olan Anıl Tiryaki söz ve müziği kendisine ait olan Zaaf şarkısı ve çekmiş olduğu klip ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Anıl Tiryaki'nin, DMC etiketi ile yayınlanan "Zaaf"

Bigalı Anıl Tiryaki’den İlk Müzik
Haber Giriş Tarihi: 04 Eylül 2018 17:31 Medya Magazin Haberleri

Aslen Çanakkale Bigalı olan Anıl Tiryaki söz ve müziği kendisine ait olan Zaaf şarkısı ve çekmiş olduğu klip ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Anıl Tiryaki’nin, DMC etiketi ile yayınlanan “Zaaf” isimli tekli çalışmasının düzenlemesini Nurettin Çolak, yönetmenliğini ise Mert Akay yaptı.

Bigalı olup on iki seneden beri İstanbul’da hayatını sürdüren Anıl Tiryaki, Türk Dili ve Edebiyatı lisans mezunu. Üniversite döneminde başlamış olduğu İspanya’nın ve Amerika’nın Perakende devlerinde Görsel Düzenleme ve Vitrin Dekoratörlüğü’nün sonrasında, Paris ‘te Styling ve Moda üzerine eğitimler aldı. Şimdiler de ise blog yazarlığı ve marka danışmanlığı kariyerine devam ediyor. Tiryaki İstanbul adında, bir online internet sitesinde satışta olan sosyal sorumluluk hedefli bir markası var.

Paylaş:
Yeni Uçağın Adı Assos Olsun

Medya Magazin Haberleri

Yeni Uçağın Adı Assos Olsun

THY yeni uçağı Boeing 787-9 Dreamliner için sosyal medyada açılan anketle isim aranıyor. Yapılan ankette Assos Antik Kenti'de

Taylandlı Chisa Çanakkale’ye Gelin Geldi

Medya Magazin Haberleri

Taylandlı Chisa Çanakkale’ye Gelin Geldi

Taylandlı Chisa Chairattanaphiphat, Japonya'da dil okulunda tanıştığı Çanakkaleli Şafak Fındık ile dünyaevine girdi.

Kale Grubuna 2 Ödül Birden

Medya Magazin Haberleri

Kale Grubuna 2 Ödül Birden

Kale Grubu, Social Media Awards Turkey, Veri Analitiği Ödülleri'nde Seramik kategorisinde “Altın Ödül” Kale Banyo, 'Gümüş Ödül'ün sahibi ise Çanakkale