Kale Grubuna 2 Ödül Birden

Kale Grubu, Social Media Awards Turkey, Veri Analitiği Ödülleri'nde Seramik kategorisinde “Altın Ödül” Kale Banyo, 'Gümüş Ödül'ün sahibi ise Çanakkale Seramik oldu.

Kale Grubuna 2 Ödül Birden
Haber Giriş Tarihi: 08 Mayıs 2019 13:31 Medya Magazin Haberleri

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen sosyal medyada en iyilerin belirlendiği Social Media Awards Turkey 2019 sona erdi.

Çanakkale markası olan Kale Grubu bünyesinde ki iki farklı şirketle, Social Media Awards Turkey 2019 da ödül kazandı. Kale Grubu bünyesinde bulunan Kale Banyo ve Çanakkale Seramik, sosyal medyada en iyilerin belirlendiği “Social Media Awards Turkey 2019″da en iyiler arasında yer alarak ödüle layık görüldü.

Sosyal medyanın en iyilerinin yarıştığı Social Media Awards Turkey, Veri Analitiği Ödülleri’nde Seramik kategorisinde “Altın Ödül” Kale Banyo, ‘Gümüş Ödül’ün sahibi ise Çanakkale Seramik oldu.

50’den fazla sektörde, toplam 33 bin sosyal medya hesabının performansının ölçümlendiği yarışmanın Seramik kategorisinde Kale Banyo birincilik, Çanakkale Seramik ise ikincilik ödülünü aldı.

Markalar, Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle hayata geçirilen yarışmaya 1 Mart 2018-1 Mart 2019 tarihlerinde dijital ortamda yayınlanan çalışmalarıyla katıldı. Jüri Ödülleri ve SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri olmak üzere iki bölümden oluşan yarışmada Altın, Gümüş, Bronz ve Grand Prix ödülleri verildi.

Social Media Awards Turkey’de geçen yıl Çanakkale Seramik birincilik, Kale Banyo ise ikincilik almıştı. Bu yıl ise Kaleseramik bünyesindeki iki marka yer değiştirdi. Socialbrands Veri Analitiği Ödülleri’nde, “Seramik” kategorisinde Kale Banyo Altın, Çanakkale Seramik ise Gümüş ödül kazandı.

Paylaş:
Kaleseramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş

Medya Magazin Haberleri

Kaleseramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş

Kale Grubu çatısı altında yer alan Kaleseramik'in genel müdürlüğü görevine Altuğ Akbaş

Çanakkale’de Estetik ve Güzellik Salonu

Medya Magazin Haberleri

Çanakkale’de Estetik ve Güzellik Salonu

On7 güzellik salonunun Güzellik Uzmanı ve Usta Öğretici Betigül Aslan protez tırnağın bilinmeyen yönlerini Çanakkaleli kadınlar için

Yeni Uçağın Adı Assos Olsun

Medya Magazin Haberleri

Yeni Uçağın Adı Assos Olsun

THY yeni uçağı Boeing 787-9 Dreamliner için sosyal medyada açılan anketle isim aranıyor. Yapılan ankette Assos Antik Kenti'de