Kaleseramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş

Kale Grubu çatısı altında yer alan Kaleseramik'in genel müdürlüğü görevine Altuğ Akbaş atandı.

Kaleseramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş
Haber Giriş Tarihi: 05 Kasım 2019 10:50 Medya Magazin Haberleri

Kale Grubu çatısı altında yer alan Kaleseramik’in genel müdürlüğü görevine Altuğ Akbaş atandı.

Kale Grubu’ndan yapılan açıklamaya göre, Avrupa’nın 4’üncü, dünyanın 15’inci büyük seramik karo üreticisi Kaleseramik’te üst düzey bir atama gerçekleşti.

Buna göre, Kale Grubu bünyesine 1992’de katılan ve farklı departmanlarda sorumluluk üstlenen Altuğ Akbaş, Kaleseramik’te genel müdürlük görevine getirildi. Akbaş, 2013’ten bu yana, grubun yapı kimyasalları sektöründeki markası Kalekim’de genel müdürlük görevini yürütüyordu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbaş, Kaleseramik’in iç piyasadaki liderliğini ve uluslararası pazardaki başarısını daha üst seviyeye taşımaya devam edeceklerini vurguladı.

Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo ve Edilcuoghi Edilgres gibi sektörün öncü markaları ile Türkiye’nin açık ara ihracat lideri olduklarını belirten Akbaş, “Büyüme alanımız yine ihracat üzerinden olacak. Ülke olarak içinde bulunduğumuz koşullara rağmen global pazardaki payımızı daha da artırarak ihracatımızı yüzde 40’ın üzerine çıkarmayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Paylaş:
Çanakkale’de Estetik ve Güzellik Salonu

Medya Magazin Haberleri

Çanakkale’de Estetik ve Güzellik Salonu

On7 güzellik salonunun Güzellik Uzmanı ve Usta Öğretici Betigül Aslan protez tırnağın bilinmeyen yönlerini Çanakkaleli kadınlar için

Yeni Uçağın Adı Assos Olsun

Medya Magazin Haberleri

Yeni Uçağın Adı Assos Olsun

THY yeni uçağı Boeing 787-9 Dreamliner için sosyal medyada açılan anketle isim aranıyor. Yapılan ankette Assos Antik Kenti'de

Taylandlı Chisa Çanakkale’ye Gelin Geldi

Medya Magazin Haberleri

Taylandlı Chisa Çanakkale’ye Gelin Geldi

Taylandlı Chisa Chairattanaphiphat, Japonya'da dil okulunda tanıştığı Çanakkaleli Şafak Fındık ile dünyaevine girdi.