Ülgür Gökhan’a Çifte Kutlama

Çanakkale Belediye Başkanlığını kazanan Ülgür Gökhan için doğum günü ve zafer kutlamaları bir arada yapılıyor.

Ülgür Gökhan’a Çifte Kutlama
Haber Giriş Tarihi: 01 Nisan 2019 18:11 Medya Magazin Haberleri

31 Mart 2019’da gerçekleştirilen mahalli idareler genel seçimlerinden zaferle ayrılan, Çanakkale Belediye Başkanı ve Millet İttifakı CHP Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan kutlamalara devam ediyor.

Resmi olmayan sonuçlara göre, CHP adayı Ülgür Gökhan 39 bin 41 oyla tarihi bir zafere imza attı. Aldığı yüzde 61 oyla rekora imza atan Ülgür Gökhan, öğle saatlerinde Çanakkale Belediyesi önünde personel tarafından karşılandı. Çiçekler ve alkışlarla karşılanan belediye başkanına sürpriz bir doğum günü pastası hazırlanarak yeni yaşı belediye çalışanları tarafından kutlandı.

30 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen Büyük Bahar Yürüyüşü’nde 1 Nisan’ın doğum günü olduğunu, en büyük hediyenin seçimi kazanmak olacağını söylediğini hatırlatan Ülgür Gökhan, personele teşekkür etti.

Bir kutlama da CHP lokali önünde yapıldı.
Belediye binası kutlaması sonrasında, CHP lokaline giden Başkan Ülgür Gökhan’a bir sürpriz doğum günü kutlaması daha yapıldı. Herkese tek tek teşekkür eden Başkan Ülgür Gökhan, “En güzel doğum günü hediyem, bana sevgisini, güvenini ve Çanakkale’yi temsil etmeyi layık gören hemşerilerimin kullanmış olduğu oylar ile tekrar Çanakkale Belediye Başkanı olmamdır. Çanakkale’ye olan aşkımla, daha güzel yarınlar için teşekkürler Çanakkale” dedi.

Paylaş:
Kale Grubuna 2 Ödül Birden

Medya Magazin Haberleri

Kale Grubuna 2 Ödül Birden

Kale Grubu, Social Media Awards Turkey, Veri Analitiği Ödülleri'nde Seramik kategorisinde “Altın Ödül” Kale Banyo, 'Gümüş Ödül'ün sahibi ise Çanakkale

18. Altın Pusula Halka İlişkiler Ödülü Çanakkale’ye

Medya Magazin Haberleri

18. Altın Pusula Halka İlişkiler Ödülü Çanakkale’ye

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen 18. Altın Pusula ödülünü 2018 Troya Yılı projesiyle Çanakkale Valiliği

Media Markt Açılıyor

Medya Magazin Haberleri

Media Markt Açılıyor

Avrupa'nın 1 numaralı elektronik perakendecisi olan MediaMarkt, Kipa AVM'de Çanakkale magazasını