Ülgür Gökhan’a Çifte Kutlama

Çanakkale Belediye Başkanlığını kazanan Ülgür Gökhan için doğum günü ve zafer kutlamaları bir arada yapılıyor.

Ülgür Gökhan’a Çifte Kutlama
Haber Giriş Tarihi: 01 Nisan 2019 18:11 Medya Magazin Haberleri

31 Mart 2019’da gerçekleştirilen mahalli idareler genel seçimlerinden zaferle ayrılan, Çanakkale Belediye Başkanı ve Millet İttifakı CHP Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan kutlamalara devam ediyor.

Resmi olmayan sonuçlara göre, CHP adayı Ülgür Gökhan 39 bin 41 oyla tarihi bir zafere imza attı. Aldığı yüzde 61 oyla rekora imza atan Ülgür Gökhan, öğle saatlerinde Çanakkale Belediyesi önünde personel tarafından karşılandı. Çiçekler ve alkışlarla karşılanan belediye başkanına sürpriz bir doğum günü pastası hazırlanarak yeni yaşı belediye çalışanları tarafından kutlandı.

30 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilen Büyük Bahar Yürüyüşü’nde 1 Nisan’ın doğum günü olduğunu, en büyük hediyenin seçimi kazanmak olacağını söylediğini hatırlatan Ülgür Gökhan, personele teşekkür etti.

Bir kutlama da CHP lokali önünde yapıldı.
Belediye binası kutlaması sonrasında, CHP lokaline giden Başkan Ülgür Gökhan’a bir sürpriz doğum günü kutlaması daha yapıldı. Herkese tek tek teşekkür eden Başkan Ülgür Gökhan, “En güzel doğum günü hediyem, bana sevgisini, güvenini ve Çanakkale’yi temsil etmeyi layık gören hemşerilerimin kullanmış olduğu oylar ile tekrar Çanakkale Belediye Başkanı olmamdır. Çanakkale’ye olan aşkımla, daha güzel yarınlar için teşekkürler Çanakkale” dedi.

Paylaş:
Kaleseramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş

Medya Magazin Haberleri

Kaleseramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş

Kale Grubu çatısı altında yer alan Kaleseramik'in genel müdürlüğü görevine Altuğ Akbaş

Çanakkale’de Estetik ve Güzellik Salonu

Medya Magazin Haberleri

Çanakkale’de Estetik ve Güzellik Salonu

On7 güzellik salonunun Güzellik Uzmanı ve Usta Öğretici Betigül Aslan protez tırnağın bilinmeyen yönlerini Çanakkaleli kadınlar için

Yeni Uçağın Adı Assos Olsun

Medya Magazin Haberleri

Yeni Uçağın Adı Assos Olsun

THY yeni uçağı Boeing 787-9 Dreamliner için sosyal medyada açılan anketle isim aranıyor. Yapılan ankette Assos Antik Kenti'de