03 Haziran 2023 Cumartesi

“Gökçeada, Bozcaada Kumar Adasına Dönüştürülebilir”

Habertürk yazarı Sevilay Yılman, geçtiğimiz günlerde kale aldığı “Turizmde yeni açılım için...” başlıklı yazısında gündemi sarsacak bir iddiada bulundu. Sevilay Yılman, “turizm duayeni” demiş olduğu bir ismin önerisini köşesinden paylaştı. Köşe

“Gökçeada, Bozcaada Kumar Adasına Dönüştürülebilir”
Haber Giriş Tarihi: 17 Ağustos 2018 12:42 Özel Haber

Habertürk yazarı Sevilay Yılman, geçtiğimiz günlerde kale aldığı “Turizmde yeni açılım için…” başlıklı yazısında gündemi sarsacak bir iddiada bulundu.

Sevilay Yılman, “turizm duayeni” demiş olduğu bir ismin önerisini köşesinden paylaştı. Köşe yazısında, “Marmara’da adalar var… Sadece yerli turiste hitap ettiği için çok ucuza hizmet verilen adalar bunlar. Mesela Avşa Adası ya da Marmara Adası, Gökçeada, Bozcaada vs… bunlardan biri ya da birkaçı kumar adasına dönüştürülebilir..” ifadeleri yer aldı.

Habertürk yazarı Sevilay Yılman, turizm duayeni demiş olduğu bir ismin önerisini köşesinden paylaştı. Buna göre duayen isim, “Marmara’da adalar var… Sadece yerli turiste hitap ettiği için çok ucuza hizmet verilen adalar bunlar. Mesela Avşa Adası ya da Marmara Adası, Gökçeada, Bozcaada vs… Bunlardan biri ya da birkaçı kumar adasına dönüştürülebilir.” dedi.

Yılman, Ayrıca şu sözlerede yer verdi;

“”Kıbrıs kumarhaneleri çok cezbedici fırsatlar sunduğu için bu işin başını çekiyorlar ama son zamanlarda Bulgaristan ve Gürcistan’da da bu sektöre inanılmaz bir meyil varmış bizim ülkemizden. ‘Göz göre göre paramız yurt dışına kaçıyor’ diyerek hayıflanan turizmin öncülerinden kaynağıma göre anlayışımızı değiştirmemiz gerekiyormuş.”

Yazının tamamını okumak için tıklayın.

Paylaş:
Çanakkale’ye Kuvvetli Yağış Geliyor

Özel Haber

Çanakkale’ye Kuvvetli Yağış Geliyor

Çanakkale ve çevre illere çok kuvvetli yağış geliyor. Marmara Bölgesinde adeta gök delinecek. Meteoroloji uzmanlarının yaptığı bilgilendirmeye göre Perşembe ve

15 Temmuz Gecesi Çanakkale’de Yaşananlar

Özel Haber

15 Temmuz Gecesi Çanakkale’de Yaşananlar

15 Temmuz 2016 tarihinde Türkiye Cumhuriyet’nin en kanlı gecelerinden birisi yaşandı. Türk Silahlı Kuvvetleri içerisine sızmış olan Fethullahçı Terör Örgütü

Limak Enerji Basın Çalışanları İle Bir Araya Geldi

Özel Haber

Limak Enerji Basın Çalışanları İle Bir Araya Geldi

Limak Enerji Uludağ Elektirk Genel Müdürü Ali Erman Aytaç, Çanakkale Bölge Müdürü Gökhan Vanlıoğlu basın çalışanları ile bir araya geldi.