17 Ağustos 2022 Çarşamba

Ak Parti Kepez’de Gövde Gösterisi Yaptı

Cumhur İttifakı Ak Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Alper Altınok'un Proje ve Aday Tanıtım Toplantısı gövde gösterisine dönüştü.

Ak Parti Kepez’de Gövde Gösterisi Yaptı
Haber Giriş Tarihi: 11 Mart 2019 2:46 Siyaset Haberleri

Cumhur İttifakı Ak Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Alper Altınok’un Proje ve Aday Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi.

Büyük bir katılımla gerçekleştirilen Alper Altınok’un Proje ve Aday Tanıtım Toplantısı miting havasında geçerek gövde gösterisine döndü.

Pazar günü saat 17:00 da Kepez kent meydanında gerçekleştirilen proje ve aday tanıtım toplantısına Ak Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Cumhur İttifakı Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider katıldı.

Kepezlilerin yoğun ilgi gösterdiği, miting havasında gerçekleştirilen programda, açılış konuşmasını ardından Kepez Belediye Başkan Adayı Alper Altınok, Kepez için yapacağı projelerini halka anlattı. Kepez Belediye Meclis Üyesi adayları ve il genel meclis üyesi adaylarının tanıltılmasının sonrasında tanıtılmasının masıyla gerçekleşti.

Sevdamızın Kepez sloganıyla hareket eden Cumhur İttifakı adayları tanıtımında AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu konuşma yaparak Cumhur İttifakının önemine değinerek vatandaşlardan destek istediler.

ak Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Üstün, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık, AK Parti teşkilat üyeleri ve binlerce vatandaşlar tanıtım programına katıldı.

Paylaş:
Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Koronavirüs Açıklaması

Siyaset Haberleri

Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Koronavirüs Açıklaması

Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Berkan Karaca Çanakkale’de hızla artan koronavirüs vakaları ile ilgili açıklamalarda

Turan: Annelere Destek Olmak Sizi İnsan Yapar

Siyaset Haberleri

Turan: Annelere Destek Olmak Sizi İnsan Yapar

AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'nin Ezine ilçesinde bir restoranda sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlarla bir araya

Bülent Turan: CHP’li İsimleri Tek Tek Açıklayacağım

Siyaset Haberleri

Bülent Turan: CHP’li İsimleri Tek Tek Açıklayacağım

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'deki ziyaretleri kapsamında, Gelibolu Yarımadası'nda görevli köy muhtarları ile Gelibolu Öğretmenevi'nde bir araya geldi.