26 Haziran 2019 Çarşamba

Ak Parti Kepez’de Gövde Gösterisi Yaptı

Cumhur İttifakı Ak Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Alper Altınok'un Proje ve Aday Tanıtım Toplantısı gövde gösterisine dönüştü.

Ak Parti Kepez’de Gövde Gösterisi Yaptı
Haber Giriş Tarihi: 11 Mart 2019 2:46 Siyaset Haberleri

Cumhur İttifakı Ak Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Alper Altınok’un Proje ve Aday Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi.

Büyük bir katılımla gerçekleştirilen Alper Altınok’un Proje ve Aday Tanıtım Toplantısı miting havasında geçerek gövde gösterisine döndü.

Pazar günü saat 17:00 da Kepez kent meydanında gerçekleştirilen proje ve aday tanıtım toplantısına Ak Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Ak Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Cumhur İttifakı Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider katıldı.

Kepezlilerin yoğun ilgi gösterdiği, miting havasında gerçekleştirilen programda, açılış konuşmasını ardından Kepez Belediye Başkan Adayı Alper Altınok, Kepez için yapacağı projelerini halka anlattı. Kepez Belediye Meclis Üyesi adayları ve il genel meclis üyesi adaylarının tanıltılmasının sonrasında tanıtılmasının masıyla gerçekleşti.

Sevdamızın Kepez sloganıyla hareket eden Cumhur İttifakı adayları tanıtımında AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu konuşma yaparak Cumhur İttifakının önemine değinerek vatandaşlardan destek istediler.

ak Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Üstün, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık, AK Parti teşkilat üyeleri ve binlerce vatandaşlar tanıtım programına katıldı.

Paylaş:
Cumhuriyet Halk Partililerde İstanbul Sevinci

Siyaset Haberleri

Cumhuriyet Halk Partililerde İstanbul Sevinci

Yenilenen 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında 23 Haziran 2019 Pazar günü yapılan seçimlerde Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı

Bülent Turan’dan Seçime Yönelik İlk Açıklama

Siyaset Haberleri

Bülent Turan’dan Seçime Yönelik İlk Açıklama

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, 31 Mart Yerel Seçimleri’nin ertelenmesi sonrasında bu gün tekrarlanan seçimleri

Çanakkaleli Ak Parti’liler İstanbul’da Bir Araya Geldi

Siyaset Haberleri

Çanakkaleli Ak Parti’liler İstanbul’da Bir Araya Geldi

Ak Parti Çanakkale il teşkilatları, milletvekilleri, belediye başkanları ve Mhp Çanakkale il teşkilatları İstanbul’a giderek İstanbul'da yaşayan Çanakkaleliler ile Başakşehir