Büyük Bahar Yürüşü Gerçekleşti

Millet İttifakı CHP Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan'a destek amacıyla CHP Çanakkale Gençlik Kolları tarafından düzenlenen büyük bahar yürüyüşü gerçekleştirildi.

Büyük Bahar Yürüşü Gerçekleşti
Haber Giriş Tarihi: 30 Mart 2019 18:47 Siyaset Haberleri

Millet İttifakı CHP Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan için düzenlenen büyük bahar yürüyüşü gerçekleştirildi.

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından “Martın Sonu Bahar” sloganıyla başlatılan yerel seçim kampanyası, “büyük bahar yürüyüşü” ile Cumhuriyet Meydanı’nda sona erdi.

Seçim yasakları öncesinde gerçekleştirilen son miting, Cumhuriyet Meydanında başladı. Büyük bir kalabalıkla birlikte yürüyen Ülgür Gökhan, Mümtaz Pirinççiler Meydanı, Çarşı Caddesi, İnönü Caddesinin ve yine Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan konuşmayla son buldu.

Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan, yürüyüş esnasında vatandaşlara ve esnaflara karanfil dağıttı.

Büyük Bahar Yürüyüşünün sona ermesiyle vatandaşlara hitap eden Millet İttifakı CHP Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan, yerel seçimlerin çok önemli olduğunu söyleyerek vatandaşlardan sandığa giderek oy vermelerini istedi. Ülgür Gökhan; “3 aylık yorucu bir sürecin ardından yarın sandık başına gideceğiz. Tüm seçmenlerin sandık başına gitmesini ve oy kullanmalarını istiyorum. Bizler bu süreç içerisinde gece gündüz çalışarak projelerimizi ve yaptıklarımızı kentli hemşerilerimize anlattık. Yarın sandıklar açıldığında büyük bir zafer kazanacağımıza inanıyorum” dedi.

Paylaş:
Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Koronavirüs Açıklaması

Siyaset Haberleri

Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Koronavirüs Açıklaması

Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Berkan Karaca Çanakkale’de hızla artan koronavirüs vakaları ile ilgili açıklamalarda

Turan: Annelere Destek Olmak Sizi İnsan Yapar

Siyaset Haberleri

Turan: Annelere Destek Olmak Sizi İnsan Yapar

AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'nin Ezine ilçesinde bir restoranda sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlarla bir araya

Bülent Turan: CHP’li İsimleri Tek Tek Açıklayacağım

Siyaset Haberleri

Bülent Turan: CHP’li İsimleri Tek Tek Açıklayacağım

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'deki ziyaretleri kapsamında, Gelibolu Yarımadası'nda görevli köy muhtarları ile Gelibolu Öğretmenevi'nde bir araya geldi.