23 Ağustos 2019 Cuma

Çanakkale’den Binali Yıldırım’a Tam Destek

Ak Parti Çanakkale İl Başkanlığı, Binali Yıldırım'a destek olmak amacıyla feribot kuyruğunda saatlerce sıra bekleyen vatandaşlara bardak su dağıttı.

Çanakkale’den Binali Yıldırım’a Tam Destek
Haber Giriş Tarihi: 08 Haziran 2019 23:19 Siyaset Haberleri

Çanakkale’den Binali Yıldırım’a tam destek.

Ak Parti Çanakkale İl Başkanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a destek olmak amacıyla araç kuyruğunda bekleyen vatandaşlara su dağıttı.

Ak Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a destek olmak amacıyla özel olarak hazırladıkları bardak suları dağıtarak Binali Yıldırım için oy istediler. Ak Partililer, Çanakkale İskelesi ve feribot kuyruğu güzergahında sıra bekleyen araçlarda bulunan vatandaşlara bardak su dağıttılar.

Lapseki Ak Parti Gençlik Kolları teşkilatı da Çanakkale’den gelen bu suları Lapseki’de feribot kuyruğu bekleyen vatandaşlara dağıtarak 23 Haziran 2019 da yenilenecek olan İstanbul seçimlerinde Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım’a destek istediler.
Binali Yıldırım Bardak Su
Ücretsiz olarak dağıtılan bardak suların üzerinde Binali Yıldırım’ın bir fotoğrafı ve “Çanakkale’den Binali Yıldırım’a tam destek” ifadeleri yer alıyor.

Paylaş:
Bülent Turan: CHP’li İsimleri Tek Tek Açıklayacağım

Siyaset Haberleri

Bülent Turan: CHP’li İsimleri Tek Tek Açıklayacağım

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'deki ziyaretleri kapsamında, Gelibolu Yarımadası'nda görevli köy muhtarları ile Gelibolu Öğretmenevi'nde bir araya geldi.

Jülide İskenderoğlu Muhtarlarla Buluştu

Siyaset Haberleri

Jülide İskenderoğlu Muhtarlarla Buluştu

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, muhtarlarla kahvaltıda bir araya gelerek sohbet

Bülent Turan’dan Ülgür Gökhan’a Ziyaret

Siyaset Haberleri

Bülent Turan’dan Ülgür Gökhan’a Ziyaret

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan beraberindeki heyet ile birlikte, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'a iadei ziyarette