05 Aralık 2023 Salı

CHP’li Başkanlar Ankara’da

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Merkezinde, CHP'li belediye başkanlarıyla bir araya geldi.

CHP’li Başkanlar Ankara’da
Haber Giriş Tarihi: 03 Mayıs 2019 14:24 Siyaset Haberleri

Cumhuriyet Halk Partili belediye başkanları Ankara’da bir araya gelerek hep birlikte Anıtkabir’i ziyaret ettiler.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun liderliğinde ki belediye başkanları heyeti Aslanlı Yol’dan yürüyerek Anıtkabir’de Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çelenk bıraktı.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde CHP’den belediye başkanı seçilen, aralarında Çanakkale merkez, ilçe ve belde belediye başkanlarının da olduğu toplam 250 kişilik bir grupla ziyareti gerçekleştirdi.

Anıtkabir ziyaretinin ardından Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezine geçen başkanlar, genel merkezde yapılan toplantıda CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu dinlediler. Kemal Kılıçdaroğlu belediye başkanlarına seslenerek başarılı bir seçim dönemi geçirdiklerini ifade etti. Kılıçdaroğlu, çalışmaların aralıksız devam etmesi gerektiğini dile getirerek “Dini ve milli bayramlarda belediye otobüsü bedava olacak” dedi. Sözlerinin devamında İstanbul seçimlerine yönelik değerlendirmelerde bulundu.
Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram
Toplantıya Çanakkale’den katılan CHP’li belediye başkanları, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram, Bozcaada Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, Çan Belediye Başkanı Bülent Öz, Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, Umurbey Belediye Başkanı Erdal Doğan, Çardak Belediye Başkanı Metin Semerci, Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan ve Kavakköy Belediye Başkanı Necati Kopça oldu.

1 gün olarak planlanan belediye başkanları toplantısı bu gün sona erecek.

Paylaş:
Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Koronavirüs Açıklaması

Siyaset Haberleri

Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Koronavirüs Açıklaması

Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Berkan Karaca Çanakkale’de hızla artan koronavirüs vakaları ile ilgili açıklamalarda

Turan: Annelere Destek Olmak Sizi İnsan Yapar

Siyaset Haberleri

Turan: Annelere Destek Olmak Sizi İnsan Yapar

AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'nin Ezine ilçesinde bir restoranda sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlarla bir araya

Bülent Turan: CHP’li İsimleri Tek Tek Açıklayacağım

Siyaset Haberleri

Bülent Turan: CHP’li İsimleri Tek Tek Açıklayacağım

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'deki ziyaretleri kapsamında, Gelibolu Yarımadası'nda görevli köy muhtarları ile Gelibolu Öğretmenevi'nde bir araya geldi.