25 Mayıs 2019 Cumartesi

Cumhur İttifakı İsmetpaşa Mahallesi’nde İkinci SKM’yi Açtı

Cumhur İttifakı Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider İsmetpaşa Mahallesi'nde İkinci Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Cumhur İttifakı İsmetpaşa Mahallesi’nde İkinci SKM’yi Açtı
Haber Giriş Tarihi: 10 Mart 2019 19:55 Siyaset Haberleri

Cumhur İttifakı Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider’in İsmetpaşa Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi.

Cumartesi günü saat 19:30’da Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun katılımıyla İsmetpaşa Mahallesinde ikinci seçim ofisini açtı.
AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, kadın kolları, gençlik kolları ve çok sayıda vatandaş açılış törenine katıldı.
İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve İl Başkanı Gültekin Yıldız’ın konuşmalarının ardından kürsüye çıkan Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu; “Cumhur İttifakı, 15 Temmuz gecesinde bayrağa ve vatana sahip çıkan aziz milletimizin gönlünde kurulmuştur” diyerek konuşmasına devam etti. ”Bizler her zaman alandayız, milletimizin yanındayız ve Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider abimizin yanındayız. Yapacağı her projede, her çalışmada iki milletvekili olarak her zaman desteğindeyiz. Daha önce aday tanıtımında da söylediğim gibi bundan beş yıl önce Belediye Başkanlığı seçimlerinde İsmetpaşa Mahallesi’nde kentsel dönüşüm yapacağımızı, vatandaşlarımızı bu eski evlerden kurtaracağımızı söyledik. CHP’lilerde kentsel dönüşümü İsmetpaşa’da önce biz yaparız dediler. Aradan beş yıl geçti. Bırakın kentsel dönüşü, İsmetpaşa Mahallesi’ne bir çivi bile çakmadılar. İsmet Paşa Mahallemizde kentsel dönüşümü yapmak, yeni konutlarla buluşturmak için sizlerden destek bekliyoruz.” dedi.
Cumhur İttifakı Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider’de konuşmasında Sarıçay Islahı hakkında bilgiler verdi. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’la katıldıkları tartışma programında yaşananlara değinerek Sarıçay için yapılacak çalışmalara bir an önce başlamasını ve sözlerini yerine getirmesini istedi. Chp İl Başkanı İsmet Güneşhan’ın kendisi hakkında söylediği sözlere de değinerek “İsmet’in bildiği siyasetin s’ni bilmiyorum. Samimi olarak bilmiyorum. Ben hiç yola çıktığım adamları yol boyu satmadım ismet. Siyaset bilgin buysa bilmiyorum kardeşim. Sata sata gidiyorsun.” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından tören sona erdi.

Paylaş:
Yeniden Refah Partisi Açılıyor

Siyaset Haberleri

Yeniden Refah Partisi Açılıyor

Yeniden Refah Partisi, kuruluş ve yapılanma faaliyetlerine hız vererek Çanakkale İl Başkanlığı

İyi Parti Çanakkale’den Çok Sert Açıklama

Siyaset Haberleri

İyi Parti Çanakkale’den Çok Sert Açıklama

YSK tarafından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin tekrarlanacağı kararı sonrasında siyasi partiler tepki göstermeye devam

CHP’li Başkanlar Ankara’da

Siyaset Haberleri

CHP’li Başkanlar Ankara’da

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Merkezinde, CHP'li belediye başkanlarıyla bir araya