22 Temmuz 2019 Pazartesi

Cumhur İttifakı İsmetpaşa Mahallesi’nde İkinci SKM’yi Açtı

Cumhur İttifakı Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider İsmetpaşa Mahallesi'nde İkinci Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Cumhur İttifakı İsmetpaşa Mahallesi’nde İkinci SKM’yi Açtı
Haber Giriş Tarihi: 10 Mart 2019 19:55 Siyaset Haberleri

Cumhur İttifakı Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider’in İsmetpaşa Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi.

Cumartesi günü saat 19:30’da Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider ve AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun katılımıyla İsmetpaşa Mahallesinde ikinci seçim ofisini açtı.
AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, kadın kolları, gençlik kolları ve çok sayıda vatandaş açılış törenine katıldı.
İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve İl Başkanı Gültekin Yıldız’ın konuşmalarının ardından kürsüye çıkan Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu; “Cumhur İttifakı, 15 Temmuz gecesinde bayrağa ve vatana sahip çıkan aziz milletimizin gönlünde kurulmuştur” diyerek konuşmasına devam etti. ”Bizler her zaman alandayız, milletimizin yanındayız ve Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider abimizin yanındayız. Yapacağı her projede, her çalışmada iki milletvekili olarak her zaman desteğindeyiz. Daha önce aday tanıtımında da söylediğim gibi bundan beş yıl önce Belediye Başkanlığı seçimlerinde İsmetpaşa Mahallesi’nde kentsel dönüşüm yapacağımızı, vatandaşlarımızı bu eski evlerden kurtaracağımızı söyledik. CHP’lilerde kentsel dönüşümü İsmetpaşa’da önce biz yaparız dediler. Aradan beş yıl geçti. Bırakın kentsel dönüşü, İsmetpaşa Mahallesi’ne bir çivi bile çakmadılar. İsmet Paşa Mahallemizde kentsel dönüşümü yapmak, yeni konutlarla buluşturmak için sizlerden destek bekliyoruz.” dedi.
Cumhur İttifakı Çanakkale Belediye Başkan Adayı Ayhan Gider’de konuşmasında Sarıçay Islahı hakkında bilgiler verdi. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’la katıldıkları tartışma programında yaşananlara değinerek Sarıçay için yapılacak çalışmalara bir an önce başlamasını ve sözlerini yerine getirmesini istedi. Chp İl Başkanı İsmet Güneşhan’ın kendisi hakkında söylediği sözlere de değinerek “İsmet’in bildiği siyasetin s’ni bilmiyorum. Samimi olarak bilmiyorum. Ben hiç yola çıktığım adamları yol boyu satmadım ismet. Siyaset bilgin buysa bilmiyorum kardeşim. Sata sata gidiyorsun.” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından tören sona erdi.

Paylaş:
Bülent Turan’dan Ülgür Gökhan’a Ziyaret

Siyaset Haberleri

Bülent Turan’dan Ülgür Gökhan’a Ziyaret

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan beraberindeki heyet ile birlikte, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'a iadei ziyarette

İyi Parti’den 15 Temmuz Mesajı

Siyaset Haberleri

İyi Parti’den 15 Temmuz Mesajı

İyi Parti Çanakkale İl Başkanlığı "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" olması sebebiyle mesaj

Güneşhan: Her Türlü Darbeyi Lanetliyoruz

Siyaset Haberleri

Güneşhan: Her Türlü Darbeyi Lanetliyoruz

15 Temmuz hain darbe girişimi dolayısıyla CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan yazılı basın açıklaması