15 Temmuz 2019 Pazartesi

İyi Parti Çanakkale’den Çok Sert Açıklama

YSK tarafından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin tekrarlanacağı kararı sonrasında siyasi partiler tepki göstermeye devam ediyor.

İyi Parti Çanakkale’den Çok Sert Açıklama
Haber Giriş Tarihi: 07 Mayıs 2019 16:15 Siyaset Haberleri

Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin yenilenmesi yönünde karar alması sonrasında siyasi partilerin yerel başkanları ve yerel siyasetçileri de seçim kararıyla ilgili basın açıklaması göndermeye devam ediyor.

İyi Parti Çanakkale İl Başkanlığı da İstanbul seçimlerinin yenilenmesi yönünde verilen karar sonrasında yazılı olarak gönderdikleri basın açıklamasında çok sert ifadelere yer verdi.
İyi Parti Çanakkale İl Başkanlığı olarak gönderilen mail yoluyla açıklama yapan Selahattin Yıldızlar çok sert ifadeler kullandı.

İyi Parti Çanakkale İl Başkanlığı’nın mail yoluyla göndermiş olduğu basın açıklamasının tam metni.
“06 Mayıs 2019 Pazartesi. Bu tarihi unutmayın. Bu tarih aziz milletimizin iradesinin çiğnendiği tarihtir. Bu tarih Türk Demokrasi geleneğinin ezildiği tarihtir. Bu tarih ülkemizin dünyaya rezil edildiği tarihtir. Üniformalı darbe günlerini bile geride bırakan bu sivil darbenin hedefi ve mağduru hangi partiye oy verirse vermiş olsun aziz milletimizin iradesidir. Demokrasimize vurulan bu darbe karşısında sessiz kalmayacağız.”

Paylaş:
İyi Parti’den 15 Temmuz Mesajı

Siyaset Haberleri

İyi Parti’den 15 Temmuz Mesajı

İyi Parti Çanakkale İl Başkanlığı "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" olması sebebiyle mesaj

Güneşhan: Her Türlü Darbeyi Lanetliyoruz

Siyaset Haberleri

Güneşhan: Her Türlü Darbeyi Lanetliyoruz

15 Temmuz hain darbe girişimi dolayısıyla CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan yazılı basın açıklaması

Cumhuriyet Halk Partililerde İstanbul Sevinci

Siyaset Haberleri

Cumhuriyet Halk Partililerde İstanbul Sevinci

Yenilenen 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında 23 Haziran 2019 Pazar günü yapılan seçimlerde Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı