02 Aralık 2023 Cumartesi

İyi Parti’den 15 Temmuz Mesajı

İyi Parti Çanakkale İl Başkanlığı "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" olması sebebiyle mesaj yayınladı.

İyi Parti’den 15 Temmuz Mesajı
Haber Giriş Tarihi: 15 Temmuz 2019 14:31 Siyaset Haberleri

İyi Parti Çanakkale İl Başkanlığı, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3’üncü yılı nedeniyle bir mesaj yayınladı. 15 Temmuz 2016 tarihinde, milletimizin birlik ve beraberliğine kasteden hain fetö terör örgütü ve destekçileri 248 vatandaşımızı şehit ettiğine değinerek, FETÖ ile mücadele konusuna vurgu yaptı.
İyi Parti Çanakkale İl Başkanlığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“15 Temmuz 2016 tarihinde, başta ordumuz olmak üzere devletin birçok kurum ve kuruluşlarına, TBMM ye ve en önemlisi milletimizin birlik ve beraberliğine kasteden hain fetö terör örgütü ve destekçileri 248 vatandaşımızı şehit etmiş ve birçok vatandaşımızın yaralanmasına sebep olmuştur. İyi parti olarak şehit olan vatandaşlarımızın ailelerine bir kez daha yüce Mevladan sabır, yaralı vatandaşlarımıza tekrar acil şifalar diliyoruz.

Bu hain darbe girişiminden sonra fetö ile mücadele etmek ve bu hain girişimde zerre kadar dahi suçu olanların adalet önüne çıkarılıp cezalandırması için iyi parti olarak her yerde ve her koşulda çaba sarfettik ve etmeye devam ediyoruz.

Fakat maalesef TBMM ye vermiş olduğumuz başta fetönün siyasi ayağı araştırılsın teklifi olmak üzere, fetönün kripto destekçilerinin ortaya çıkarılması ve cezalandırması ile ilgili tekliflerin hepsi kendilerini fetö yüzünden en büyük mağdur olarak nitelendiren akp ve küçük ortağı mhp tarafından reddedilmiştir.
Bugüne kadar ciddi ve samimi bir şekilde yürütülemeyen, çifte standart ve adaletsiz bir şekilde devam eden fetö ile mücadele konusunda umarız ki bundan sonra iktidar tarafından daha ciddi ve daha adil bir mücadele ortaya konularak, karanlıkta kalmış bir takım soru işaretleri giderilerek, Türk milletinin rahat bir nefes alması sağlanmış olur.
İyi parti olarak başta pkk ve fetö olmak üzere devletimizin bölünemez bütünlüğüne, milletimizin birlik ve beraberliğine kasteden tüm terör örgütleri ve şahıslar karşısında bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da dimdik ve cansiparane bir şekilde durmaya devam edeceğiz.
BÜYÜK TÜRK MİLLETİNE SAYGILARIMIZLA DUYURULUR“ denildi.

Paylaş:
Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Koronavirüs Açıklaması

Siyaset Haberleri

Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Koronavirüs Açıklaması

Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Berkan Karaca Çanakkale’de hızla artan koronavirüs vakaları ile ilgili açıklamalarda

Turan: Annelere Destek Olmak Sizi İnsan Yapar

Siyaset Haberleri

Turan: Annelere Destek Olmak Sizi İnsan Yapar

AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'nin Ezine ilçesinde bir restoranda sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlarla bir araya

Bülent Turan: CHP’li İsimleri Tek Tek Açıklayacağım

Siyaset Haberleri

Bülent Turan: CHP’li İsimleri Tek Tek Açıklayacağım

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'deki ziyaretleri kapsamında, Gelibolu Yarımadası'nda görevli köy muhtarları ile Gelibolu Öğretmenevi'nde bir araya geldi.