iyilik Kervanı Çanakkale’de

iyilik Kervanı Çanakkale’de

“İyilik Kervanı” Çanakkale’ye geldi.
İyi Parti genel merkezinin ‘İyilik Kervanı’ adını verdiği çalışma çerçevesinde İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, İyi Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Sinem Uludamar, İyi Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayar Çanakkale’ye gelerek İYİ Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.

İyi Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan ve beraberinde ki heyet İyi Parti Çanakkale İl Başkanlığında partililerle buluştu. Burada İyilik Kervanı hakkında bilgi veren Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, yerel seçimler öncesi sahanın nabzını tutmak istediklerini söyledi. İyilik Kervanında görevli arkadaşların gidilen yerlerde gördükleri, duydukları, edindikleri bilgileri bir rapor haline getirerek genel merkeze sunacaklarını belirtti.

İyi Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan güncel konularla ilgili olarak da dün gerçekleşen slogan atma olayıyla ilgili olarak konuştu. Lütfü Türkkan, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in evinin önünde slogan atılmasını, ‘tükenmişlik sendromu’ olarak yorumladı. “Devlet Bahçeli dün sosyal medya üzerinden Genel Başkanımız Meral Akşener’i açıkça tehdit eden ifadeler kullandı. Bu, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde bir liderin başka bir lideri ölümle tehdit ettiği ilk örnektir” dedi.
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in evinin önünde cereyan eden olay hakkında “40-50 tane genç çocuğu evin önüne gönderip, slogan attırarak daha önce korkuttuğu kişiler gibi korkulacağını zannetti. Sayın Meral Akşener’in evinin önünde hiç koruma yok. Evinde de koruma yok. Tek başına eşiyle beraber dışarı çıktı. Çocuklar ne yapıyorsunuz diye hesap sordu. Aslında hesap sordu kelimesi belki çok yapılan tavırla uygun düşmeyebilir. Zira o çocuklar başka anne, babaların çocukları. Birilerinin yönlendirmesiyle oraya gelmiş, genç çocuklar. Onlar da bu yaptıklarının ne kadar doğru olmadığını üzerinden çok zaman geçmeden anlayacaklardır.” dedi.

İyilik Kervanı Çanakkale’de ki çalışmalarını 2 gün boyunca devam ettirecek.

İyi Parti

Bu Habere Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz. Yorumlarınız Moderatör Kontrolünden Geçerek Yayınlanmaktadır.

İlgili Haberler

CHP’nin Kesinleşen Belediye Başkan Adayları06 Aralık 2018

CHP’nin Kesinleşen Belediye Başkan Adayları

Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale’de seçime gireceği adayları belirlemeye devam ediyor. Bu gün CHP Genel

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Belli Oldu06 Aralık 2018

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

18 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilen temayül (eğilim) yoklamasında Kepez CHP Belde Belediye Başkan Aday

Yeşim Karadağ Çanakkale Belediye Başkan Aday Adayı11 Kasım 2018

Yeşim Karadağ Çanakkale Belediye Başkan Aday Adayı

Yeşim Karadağ yarın Çanakkale Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulunacak. Ak Parti’nin tek

İyi Parti’de Toplu İstifa05 Ekim 2018

İyi Parti’de Toplu İstifa

İyi Parti Çanakkale kurucu başkanı ve eski il başkanı İrfan Dehmen ve beraberindeki 20