26 Haziran 2019 Çarşamba

Millet İttifakı’ndan Büyük Bahar Yürüşü

Millet İttifakı CHP Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan’a destek amacıyla 30 Mart 2019 Cumartesi günü saat 13:30’da büyük bahar yürüyüşü gerçekleştirilecek.

Millet İttifakı’ndan Büyük Bahar Yürüşü
Haber Giriş Tarihi: 28 Mart 2019 17:31 Güncelleme: Siyaset Haberleri

Millet İttifakı tarafından CHP Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan’a destek olmak amacıyla büyük bahar yürüyüşü gerçekleştirilecek.

Martın sonu bahar sloganıyla başlatılan yerel seçim kampanyası, büyük bahar yürüyüşü ile sona erecek.

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler genel seçimlerinde, mevcut Çanakkale Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan’a desteklerini göstermek üzere yürüyüş gerçekleştirecekler.

Gövde gösterisine dönüşecek olan yürüyüş, 30 Mart 2019 Cumartesi günü saat 13:30’da Cumhuriyet Meydanı’nda başlayacak. Cumhuriyet Meydanı’nda toplanacak olan partili ve vatandaşlar sırasıyla Mümtaz Pirinçciler Meydanı (Donanma Çay Bahçesi ile Şakir’in Yeri arasındaki meydan), Çarşı Caddesi, İnönü Caddesi, Piri Reis Caddesi ve İskele Meydanı’na yürüyecekler.

Yürüyüşün sona ermesi sonrasında İskele Meydanı’nda Millet İttifakı CHP Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan halka hitap edecek.

Sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunan Ülgür Gökhan “Bu coşkuyu yaşamaya ve bahara merhaba demeye tüm hemşehrilerim davetlidir.” diyerek takipçilerini destek olmaya çağırdı.

Büyük Bahar Yürüşü Gerçekleşti

Paylaş:
Cumhuriyet Halk Partililerde İstanbul Sevinci

Siyaset Haberleri

Cumhuriyet Halk Partililerde İstanbul Sevinci

Yenilenen 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında 23 Haziran 2019 Pazar günü yapılan seçimlerde Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı

Bülent Turan’dan Seçime Yönelik İlk Açıklama

Siyaset Haberleri

Bülent Turan’dan Seçime Yönelik İlk Açıklama

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, 31 Mart Yerel Seçimleri’nin ertelenmesi sonrasında bu gün tekrarlanan seçimleri

Çanakkaleli Ak Parti’liler İstanbul’da Bir Araya Geldi

Siyaset Haberleri

Çanakkaleli Ak Parti’liler İstanbul’da Bir Araya Geldi

Ak Parti Çanakkale il teşkilatları, milletvekilleri, belediye başkanları ve Mhp Çanakkale il teşkilatları İstanbul’a giderek İstanbul'da yaşayan Çanakkaleliler ile Başakşehir