Millet İttifakı’ndan Büyük Bahar Yürüşü

Millet İttifakı CHP Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan’a destek amacıyla 30 Mart 2019 Cumartesi günü saat 13:30’da büyük bahar yürüyüşü gerçekleştirilecek.

Millet İttifakı’ndan Büyük Bahar Yürüşü
Haber Giriş Tarihi: 28 Mart 2019 17:31 Güncelleme: Siyaset Haberleri

Millet İttifakı tarafından CHP Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan’a destek olmak amacıyla büyük bahar yürüyüşü gerçekleştirilecek.

Martın sonu bahar sloganıyla başlatılan yerel seçim kampanyası, büyük bahar yürüyüşü ile sona erecek.

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler genel seçimlerinde, mevcut Çanakkale Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan’a desteklerini göstermek üzere yürüyüş gerçekleştirecekler.

Gövde gösterisine dönüşecek olan yürüyüş, 30 Mart 2019 Cumartesi günü saat 13:30’da Cumhuriyet Meydanı’nda başlayacak. Cumhuriyet Meydanı’nda toplanacak olan partili ve vatandaşlar sırasıyla Mümtaz Pirinçciler Meydanı (Donanma Çay Bahçesi ile Şakir’in Yeri arasındaki meydan), Çarşı Caddesi, İnönü Caddesi, Piri Reis Caddesi ve İskele Meydanı’na yürüyecekler.

Yürüyüşün sona ermesi sonrasında İskele Meydanı’nda Millet İttifakı CHP Belediye Başkan Adayı Ülgür Gökhan halka hitap edecek.

Sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunan Ülgür Gökhan “Bu coşkuyu yaşamaya ve bahara merhaba demeye tüm hemşehrilerim davetlidir.” diyerek takipçilerini destek olmaya çağırdı.

Büyük Bahar Yürüşü Gerçekleşti

Paylaş:
Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Koronavirüs Açıklaması

Siyaset Haberleri

Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Koronavirüs Açıklaması

Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Berkan Karaca Çanakkale’de hızla artan koronavirüs vakaları ile ilgili açıklamalarda

Turan: Annelere Destek Olmak Sizi İnsan Yapar

Siyaset Haberleri

Turan: Annelere Destek Olmak Sizi İnsan Yapar

AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'nin Ezine ilçesinde bir restoranda sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlarla bir araya

Bülent Turan: CHP’li İsimleri Tek Tek Açıklayacağım

Siyaset Haberleri

Bülent Turan: CHP’li İsimleri Tek Tek Açıklayacağım

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'deki ziyaretleri kapsamında, Gelibolu Yarımadası'nda görevli köy muhtarları ile Gelibolu Öğretmenevi'nde bir araya geldi.