Muharrem İnce’nin Çanakkale Seçim Çalışmaları

Muharrem İnce Çanakkale’de Çan, Bayramiç, Ezine, Ayvacık ve Küçükkuyu’da seçim çalışmalarına devam etti.

Muharrem İnce’nin Çanakkale Seçim Çalışmaları
Haber Giriş Tarihi: 25 Mart 2019 23:25 Siyaset Haberleri

Cumhuriyet Halk Partisi Eski Yalova Milletvekili ve 24 Haziran seçimlerinde CHP Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce Çanakkale’de seçim çalışmalarına bu gün de devam etti.

Dün Biga’da Millet İttifakı Biga Belediye Başkan Adayı İsmail Işık’a destek amacıyla düzenlenen birlik ve beraberlik mitingine katılan İnce, bugün de Çan, Bayramiç, Ezine, Ayvacık ve Küçükkuyu’da düzenlenen mitinglere katıldı.

CHP Çan Belediye Başkan adayı Bülent Öz’e destek istemek amacıyla saat 12.00’da Menderes Parkı yanında düzenlenen miting alanında konuştu. Konuşmasında “Siyasette omurgalı insanları çok severim. Siyasette dik duranları beli plastikten olmayanları çok severim. Bugünkü programımı Bülent Öz için yaptım. Hiç evelemeden, gevelemeden açık açık söyleyeyim. CHP yönetimi Bülent Öz’e yanlış yapmıştır.” dedi. Beka sorununa da değinen Muharrem İnce “Bu seçim beka meka seçimi değildir. Geçin o işleri. Belediye başkanı seçeceğiz, beka değil zekâ seçimidir bu zeka.” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Bayramiç’te, Yıldırım Akbulut Meydanı’nda düzenlenen mitinge katılarak CHP Belediye Başkan Adayı Mert Uygun için destek istedi.

Ezine’de CHP Belediye Başkan Adayı Halil Büyükerol’a destek amacıyla düzenlenen programa katılarak vatandaşlardan CHP adayını desteklemelerini istedi.

Ayvacık’ta CHP Belediye Başkan Adayı Mesut Bayram için hazırlanan programa katılarak konuşma yapan Muharrem İnce, buradaki konuşmasında “Martın sonu bahar, yaparsa Mesut yapar” dedi.

Küçükkuyu Beldesine, CHP Belediye Başkan Adayı Cengiz Balkan’a destek olmak amacıyla gelen Muharrem İnce burada da vatandaşlara konuşarak Cengiz Balkan için destek istedi.

Paylaş:
İçişleri Bakanı Soylu’dan Suç Duyurusu

Siyaset Haberleri

İçişleri Bakanı Soylu’dan Suç Duyurusu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek hakkında suç duyurusunda bulunduğunu

İyi Partililer Tekrar Yuvaya Döndü

Siyaset Haberleri

İyi Partililer Tekrar Yuvaya Döndü

Millet İttifakı'nı oluştumak amacıyla İyi Parti'den istifa ederek CHP'ye geçen belediye meclis üyeleri tekrar İyi Parti'ye kayıt olarak yuvaya

Muharrem Erkek Ankara’da Basın Toplantısı Düzenledi

Siyaset Haberleri

Muharrem Erkek Ankara’da Basın Toplantısı Düzenledi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, CHP Genel Merkezi'nde seçim sonuçlarına ilişkin basın toplantısı