Muharrem İnce’nin Çanakkale Seçim Çalışmaları

Muharrem İnce Çanakkale’de Çan, Bayramiç, Ezine, Ayvacık ve Küçükkuyu’da seçim çalışmalarına devam etti.

Muharrem İnce’nin Çanakkale Seçim Çalışmaları
Haber Giriş Tarihi: 25 Mart 2019 23:25 Siyaset Haberleri

Cumhuriyet Halk Partisi Eski Yalova Milletvekili ve 24 Haziran seçimlerinde CHP Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce Çanakkale’de seçim çalışmalarına bu gün de devam etti.

Dün Biga’da Millet İttifakı Biga Belediye Başkan Adayı İsmail Işık’a destek amacıyla düzenlenen birlik ve beraberlik mitingine katılan İnce, bugün de Çan, Bayramiç, Ezine, Ayvacık ve Küçükkuyu’da düzenlenen mitinglere katıldı.

CHP Çan Belediye Başkan adayı Bülent Öz’e destek istemek amacıyla saat 12.00’da Menderes Parkı yanında düzenlenen miting alanında konuştu. Konuşmasında “Siyasette omurgalı insanları çok severim. Siyasette dik duranları beli plastikten olmayanları çok severim. Bugünkü programımı Bülent Öz için yaptım. Hiç evelemeden, gevelemeden açık açık söyleyeyim. CHP yönetimi Bülent Öz’e yanlış yapmıştır.” dedi. Beka sorununa da değinen Muharrem İnce “Bu seçim beka meka seçimi değildir. Geçin o işleri. Belediye başkanı seçeceğiz, beka değil zekâ seçimidir bu zeka.” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Bayramiç’te, Yıldırım Akbulut Meydanı’nda düzenlenen mitinge katılarak CHP Belediye Başkan Adayı Mert Uygun için destek istedi.

Ezine’de CHP Belediye Başkan Adayı Halil Büyükerol’a destek amacıyla düzenlenen programa katılarak vatandaşlardan CHP adayını desteklemelerini istedi.

Ayvacık’ta CHP Belediye Başkan Adayı Mesut Bayram için hazırlanan programa katılarak konuşma yapan Muharrem İnce, buradaki konuşmasında “Martın sonu bahar, yaparsa Mesut yapar” dedi.

Küçükkuyu Beldesine, CHP Belediye Başkan Adayı Cengiz Balkan’a destek olmak amacıyla gelen Muharrem İnce burada da vatandaşlara konuşarak Cengiz Balkan için destek istedi.

Paylaş:
Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Koronavirüs Açıklaması

Siyaset Haberleri

Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Koronavirüs Açıklaması

Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Berkan Karaca Çanakkale’de hızla artan koronavirüs vakaları ile ilgili açıklamalarda

Turan: Annelere Destek Olmak Sizi İnsan Yapar

Siyaset Haberleri

Turan: Annelere Destek Olmak Sizi İnsan Yapar

AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'nin Ezine ilçesinde bir restoranda sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlarla bir araya

Bülent Turan: CHP’li İsimleri Tek Tek Açıklayacağım

Siyaset Haberleri

Bülent Turan: CHP’li İsimleri Tek Tek Açıklayacağım

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'deki ziyaretleri kapsamında, Gelibolu Yarımadası'nda görevli köy muhtarları ile Gelibolu Öğretmenevi'nde bir araya geldi.