26 Haziran 2019 Çarşamba

Muharrem İnce’nin Çanakkale Seçim Çalışmaları

Muharrem İnce Çanakkale’de Çan, Bayramiç, Ezine, Ayvacık ve Küçükkuyu’da seçim çalışmalarına devam etti.

Muharrem İnce’nin Çanakkale Seçim Çalışmaları
Haber Giriş Tarihi: 25 Mart 2019 23:25 Siyaset Haberleri

Cumhuriyet Halk Partisi Eski Yalova Milletvekili ve 24 Haziran seçimlerinde CHP Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce Çanakkale’de seçim çalışmalarına bu gün de devam etti.

Dün Biga’da Millet İttifakı Biga Belediye Başkan Adayı İsmail Işık’a destek amacıyla düzenlenen birlik ve beraberlik mitingine katılan İnce, bugün de Çan, Bayramiç, Ezine, Ayvacık ve Küçükkuyu’da düzenlenen mitinglere katıldı.

CHP Çan Belediye Başkan adayı Bülent Öz’e destek istemek amacıyla saat 12.00’da Menderes Parkı yanında düzenlenen miting alanında konuştu. Konuşmasında “Siyasette omurgalı insanları çok severim. Siyasette dik duranları beli plastikten olmayanları çok severim. Bugünkü programımı Bülent Öz için yaptım. Hiç evelemeden, gevelemeden açık açık söyleyeyim. CHP yönetimi Bülent Öz’e yanlış yapmıştır.” dedi. Beka sorununa da değinen Muharrem İnce “Bu seçim beka meka seçimi değildir. Geçin o işleri. Belediye başkanı seçeceğiz, beka değil zekâ seçimidir bu zeka.” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Bayramiç’te, Yıldırım Akbulut Meydanı’nda düzenlenen mitinge katılarak CHP Belediye Başkan Adayı Mert Uygun için destek istedi.

Ezine’de CHP Belediye Başkan Adayı Halil Büyükerol’a destek amacıyla düzenlenen programa katılarak vatandaşlardan CHP adayını desteklemelerini istedi.

Ayvacık’ta CHP Belediye Başkan Adayı Mesut Bayram için hazırlanan programa katılarak konuşma yapan Muharrem İnce, buradaki konuşmasında “Martın sonu bahar, yaparsa Mesut yapar” dedi.

Küçükkuyu Beldesine, CHP Belediye Başkan Adayı Cengiz Balkan’a destek olmak amacıyla gelen Muharrem İnce burada da vatandaşlara konuşarak Cengiz Balkan için destek istedi.

Paylaş:
Cumhuriyet Halk Partililerde İstanbul Sevinci

Siyaset Haberleri

Cumhuriyet Halk Partililerde İstanbul Sevinci

Yenilenen 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında 23 Haziran 2019 Pazar günü yapılan seçimlerde Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı

Bülent Turan’dan Seçime Yönelik İlk Açıklama

Siyaset Haberleri

Bülent Turan’dan Seçime Yönelik İlk Açıklama

AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, 31 Mart Yerel Seçimleri’nin ertelenmesi sonrasında bu gün tekrarlanan seçimleri

Çanakkaleli Ak Parti’liler İstanbul’da Bir Araya Geldi

Siyaset Haberleri

Çanakkaleli Ak Parti’liler İstanbul’da Bir Araya Geldi

Ak Parti Çanakkale il teşkilatları, milletvekilleri, belediye başkanları ve Mhp Çanakkale il teşkilatları İstanbul’a giderek İstanbul'da yaşayan Çanakkaleliler ile Başakşehir