20 Mayıs 2019 Pazartesi

Yeniden Refah Partisi Açılıyor

Yeniden Refah Partisi, kuruluş ve yapılanma faaliyetlerine hız vererek Çanakkale İl Başkanlığı açıyor.

Yeniden Refah Partisi Açılıyor
Haber Giriş Tarihi: 17 Mayıs 2019 1:42 Siyaset Haberleri

Milli Görüş’ün kurucu lideri Necmettin Erbakan Hoca’nın oğlu Fatih Erbakan’ın, “Yeniden Refah Partisi” adıyla kurmuş olduğu yeni partinin Çanakkale İl Başkanı Civan Arıcı oldu.

Geçtiğimiz aylarda eski başbakanlardan Milli Görüş hareketinin lideri olan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hoca’nın oğlu Fatih Erbakan, “Yeniden Refah Partisi” adıyla bir parti kurduklarını açıklayarak siyasi parti çalışmalarını hızlandırdıklarını duyurmuştu.
Fatih Erbakan, siyasi parti kuruluşunu hızlandırarak Türkiye’nin 81 İlin de teşkilatlarını kurmasının ardından, geçtiğimiz günlerde Çanakkaleli iş adamı Civan Arıcı’yı Yeniden Refah Partisi Genel merkezine çağırarak Arıcı’yı Çanakkale il başkanı olması için ikna etti. Fatih Erbakan Çanakkale teşkilatlarının kurulması amacıyla tüm yetkiyi İl Başkanı Civan Arıcı’ya verdi.

Civan Arıcı basın mensuplarına gönderdiği yazılı açıklamada, görevi en iyi şekilde yapmak için İl ve İlçe teşkilatlarını oluşturmak için gece gündüz çalıştığını ifade ederek, “Çanakkale teşkilatı olarak, bugüne kadar yapılan bütün hayırlı hizmetlere teşekkür etmek, bu hayırlı hizmetleri yapanları tebrik etmek, yapılan hizmetleri görmek ve takdir etmek için geliyoruz. Bununla birlikte eksikleri tamamlamak, eksik yapılanları nihayete erdirmek için geliyoruz. Yine bununla birlikte yanlışları da doğrusunu ortaya koyarak düzeltmek için geliyoruz. Yapılan hizmetlere teşekkür edeceğiz, takdir ve tebrik edeceğiz, eksikleri tamamlayacağız, yanlışları da davamıza, istikametimize uygun doğrularla düzelteceğiz. Çanakkale halkımıza hizmet etmek için geliyoruz.” Açıklamasında bulundu.

Paylaş:
İyi Parti Çanakkale’den Çok Sert Açıklama

Siyaset Haberleri

İyi Parti Çanakkale’den Çok Sert Açıklama

YSK tarafından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin tekrarlanacağı kararı sonrasında siyasi partiler tepki göstermeye devam

CHP’li Başkanlar Ankara’da

Siyaset Haberleri

CHP’li Başkanlar Ankara’da

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Merkezinde, CHP'li belediye başkanlarıyla bir araya

Kılıçdaroğlu’na Yapılan Saldırı Kınandı

Siyaset Haberleri

Kılıçdaroğlu’na Yapılan Saldırı Kınandı

CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan tarafından okunan basın açıklaması Cumhuriyet Meydanı'nda