15 Temmuz 2019 Pazartesi

Yeniden Refah Partisi Açılıyor

Yeniden Refah Partisi, kuruluş ve yapılanma faaliyetlerine hız vererek Çanakkale İl Başkanlığı açıyor.

Yeniden Refah Partisi Açılıyor
Haber Giriş Tarihi: 17 Mayıs 2019 1:42 Siyaset Haberleri

Milli Görüş’ün kurucu lideri Necmettin Erbakan Hoca’nın oğlu Fatih Erbakan’ın, “Yeniden Refah Partisi” adıyla kurmuş olduğu yeni partinin Çanakkale İl Başkanı Civan Arıcı oldu.

Geçtiğimiz aylarda eski başbakanlardan Milli Görüş hareketinin lideri olan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hoca’nın oğlu Fatih Erbakan, “Yeniden Refah Partisi” adıyla bir parti kurduklarını açıklayarak siyasi parti çalışmalarını hızlandırdıklarını duyurmuştu.
Fatih Erbakan, siyasi parti kuruluşunu hızlandırarak Türkiye’nin 81 İlin de teşkilatlarını kurmasının ardından, geçtiğimiz günlerde Çanakkaleli iş adamı Civan Arıcı’yı Yeniden Refah Partisi Genel merkezine çağırarak Arıcı’yı Çanakkale il başkanı olması için ikna etti. Fatih Erbakan Çanakkale teşkilatlarının kurulması amacıyla tüm yetkiyi İl Başkanı Civan Arıcı’ya verdi.

Civan Arıcı basın mensuplarına gönderdiği yazılı açıklamada, görevi en iyi şekilde yapmak için İl ve İlçe teşkilatlarını oluşturmak için gece gündüz çalıştığını ifade ederek, “Çanakkale teşkilatı olarak, bugüne kadar yapılan bütün hayırlı hizmetlere teşekkür etmek, bu hayırlı hizmetleri yapanları tebrik etmek, yapılan hizmetleri görmek ve takdir etmek için geliyoruz. Bununla birlikte eksikleri tamamlamak, eksik yapılanları nihayete erdirmek için geliyoruz. Yine bununla birlikte yanlışları da doğrusunu ortaya koyarak düzeltmek için geliyoruz. Yapılan hizmetlere teşekkür edeceğiz, takdir ve tebrik edeceğiz, eksikleri tamamlayacağız, yanlışları da davamıza, istikametimize uygun doğrularla düzelteceğiz. Çanakkale halkımıza hizmet etmek için geliyoruz.” Açıklamasında bulundu.

Paylaş:
İyi Parti’den 15 Temmuz Mesajı

Siyaset Haberleri

İyi Parti’den 15 Temmuz Mesajı

İyi Parti Çanakkale İl Başkanlığı "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" olması sebebiyle mesaj

Güneşhan: Her Türlü Darbeyi Lanetliyoruz

Siyaset Haberleri

Güneşhan: Her Türlü Darbeyi Lanetliyoruz

15 Temmuz hain darbe girişimi dolayısıyla CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan yazılı basın açıklaması

Cumhuriyet Halk Partililerde İstanbul Sevinci

Siyaset Haberleri

Cumhuriyet Halk Partililerde İstanbul Sevinci

Yenilenen 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında 23 Haziran 2019 Pazar günü yapılan seçimlerde Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı