04 Temmuz 2022 Pazartesi

Yeniden Refah Partisi Açılıyor

Yeniden Refah Partisi, kuruluş ve yapılanma faaliyetlerine hız vererek Çanakkale İl Başkanlığı açıyor.

Yeniden Refah Partisi Açılıyor
Haber Giriş Tarihi: 17 Mayıs 2019 1:42 Siyaset Haberleri

Milli Görüş’ün kurucu lideri Necmettin Erbakan Hoca’nın oğlu Fatih Erbakan’ın, “Yeniden Refah Partisi” adıyla kurmuş olduğu yeni partinin Çanakkale İl Başkanı Civan Arıcı oldu.

Geçtiğimiz aylarda eski başbakanlardan Milli Görüş hareketinin lideri olan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hoca’nın oğlu Fatih Erbakan, “Yeniden Refah Partisi” adıyla bir parti kurduklarını açıklayarak siyasi parti çalışmalarını hızlandırdıklarını duyurmuştu.
Fatih Erbakan, siyasi parti kuruluşunu hızlandırarak Türkiye’nin 81 İlin de teşkilatlarını kurmasının ardından, geçtiğimiz günlerde Çanakkaleli iş adamı Civan Arıcı’yı Yeniden Refah Partisi Genel merkezine çağırarak Arıcı’yı Çanakkale il başkanı olması için ikna etti. Fatih Erbakan Çanakkale teşkilatlarının kurulması amacıyla tüm yetkiyi İl Başkanı Civan Arıcı’ya verdi.

Civan Arıcı basın mensuplarına gönderdiği yazılı açıklamada, görevi en iyi şekilde yapmak için İl ve İlçe teşkilatlarını oluşturmak için gece gündüz çalıştığını ifade ederek, “Çanakkale teşkilatı olarak, bugüne kadar yapılan bütün hayırlı hizmetlere teşekkür etmek, bu hayırlı hizmetleri yapanları tebrik etmek, yapılan hizmetleri görmek ve takdir etmek için geliyoruz. Bununla birlikte eksikleri tamamlamak, eksik yapılanları nihayete erdirmek için geliyoruz. Yine bununla birlikte yanlışları da doğrusunu ortaya koyarak düzeltmek için geliyoruz. Yapılan hizmetlere teşekkür edeceğiz, takdir ve tebrik edeceğiz, eksikleri tamamlayacağız, yanlışları da davamıza, istikametimize uygun doğrularla düzelteceğiz. Çanakkale halkımıza hizmet etmek için geliyoruz.” Açıklamasında bulundu.

Paylaş:
Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Koronavirüs Açıklaması

Siyaset Haberleri

Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Koronavirüs Açıklaması

Deva Partisi Çanakkale İl Başkanı Berkan Karaca Çanakkale’de hızla artan koronavirüs vakaları ile ilgili açıklamalarda

Turan: Annelere Destek Olmak Sizi İnsan Yapar

Siyaset Haberleri

Turan: Annelere Destek Olmak Sizi İnsan Yapar

AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'nin Ezine ilçesinde bir restoranda sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlarla bir araya

Bülent Turan: CHP’li İsimleri Tek Tek Açıklayacağım

Siyaset Haberleri

Bülent Turan: CHP’li İsimleri Tek Tek Açıklayacağım

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Çanakkale'deki ziyaretleri kapsamında, Gelibolu Yarımadası'nda görevli köy muhtarları ile Gelibolu Öğretmenevi'nde bir araya geldi.